Dordrecht, Netherlands

Cavia's gedumpt Prinses Beatrixstraat

In een brandgang aan de Prinses Beatrixstraat zijn gedumpte cavia's gevonden. Woensdagmiddag rond half zes werd de Dieren SOS opgebeld over de vondst.
Jordy Nijenhuis | 12 september 2018 19:03 | Aangepast op 12 september 2018 19:03
Bij aankomst troffen de medewerkers van de dierenambulance twaalf cavia's aan in een doos. "We zijn boos en geschrokken. Dit is niet nodig. Er zijn voldoende opvanglocaties die de dieren opvangen", vertelt een medewerker van de Dieren SOS.

De medewerkers vermoeden dat de cavia's besmet zijn met schurft en luizen. De Dieren SOS gaat een melding maken bij de dierenpolitie. "Hoeveel dieren heeft deze persoon nog thuis zitten? We maken ons zorgen."

Vermoedelijk komen de cavia's uit drie nesten. Het gaat om zeven vrouwtjes en vijf mannetjes van verschillende leeftijden, een aantal van hen zijn waarschijnlijk zwanger.


Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...