gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

CDA: Bouw kantoren om tot starterswoningen

777de6e0681bb0dbcafe53f753a40ff7

De raadsfractie van het CDA wil dat de gemeente inzet op de bouw van woningen voor starters en studenten door transformatie van leegstaande kantoorpanden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er is nu al een tekort aan woningen voor starters en het CDA verwacht op termijn ook een toename van het aantal studenten in Dordrecht. Dat zou het probleem nog verder vergroten.


Daarom wordt het college van B&W gevraagd om te inventariseren welke kantoorpanden voor verbouwing in aanmerking zouden komen, zoals nu met Maasplaza en Burgraadt gebeurt. Dat zouden panden kunnen zijn die de gemeente zelf in bezit heeft of bedrijfspanden. Mogelijk zouden die versneld kunnen worden getransformeerd.


Maar ook een overzicht van andere initiatieven die bijdragen aan de oplossing van de problemen zou het CDA zeer welkom zijn.

Lees ook

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

sportclinic foto artikel

Sportclinics voor ouderen: 'Het houdt je niet alleen fysiek gezond, maar ook mentaal'

Hoe houd en krijg je 50-Plussers uit Hardinxveld-Giessendam aan het sporten? Via verschillende clinics van Old Stars proberen ze bij onder meer de Lawn Tennis Club De Merwede ouderen te motiveren in beweging te komen en te blijven. Zelfs oud- topsporters worden daarvoor ingevlogen: "Kom van die luie bank af!"

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

nacbredacamera

Middenstip gestolen en vuurwerk in uitvak in aanloop naar wedstrijd FC Dordrecht-NAC Breda

De middenstip van het hoofdveld van FC Dordrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag ontvreemd. Ook is vuurwerk aangetroffen in het uitvak van het stadion, meldt de Dordtse club aan deze streekomroep.