Dordrecht, Netherlands

CDA: Drie coffeeshops genoeg voor Dordt

Veel minder coffeeshops in Dordrecht. Dat ziet fractievoorzitter Bert van de Burgt van het CDA wel zitten. Volgens hem zouden drie coffeeshops genoeg zijn voor de stad.
Petra Scheurwater | 24 januari 2018 17:31 | Aangepast op 24 januari 2018 17:31
De laatste jaren is het aantal coffeeshops al gedaald van twaalf naar vijf stuks, dat moeten er volgens Van de Burgt drie worden. Dat is een van de verkiezingsstandpunten voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen.

Volgens Van de Burgt kunnen er makkelijk minder coffeeshops in de stad zitten, omdat er minder marihuana wordt gebruikt en drie stuks een stad van bijna 120.000 inwoners moet kunnen bedienen.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...