Dordrecht, Netherlands

CDA Zuid-Holland bezoekt Leerpark

Het CDA Zuid-Holland heeft vanmiddag een werkbezoek gebracht aan het Leerpark. De delegatie woonde een presentatie bij en kreeg een rondleiding door de Duurzaamheidsfabriek.
Peter Tromp | 9 februari 2018 14:24 | Aangepast op 9 februari 2018 14:24
"We willen met de mensen ter plaatse bespreken welke uitdagingen en knelpunten zij in de regio ervaren en waar we als provincie een helpende hand kunnen bieden", zegt Statenlid Maurits de Haan. De leden van de delegatie spreken tijdens het bezoek niet alleen over onderwijs, maar ook over de plannen voor een campus, de hoeveelheid te bouwen woningen en het openbaar vervoer.

De brede delegatie bestaat uit lokale en regionale CDA-politici, waaronder leden van de Provinciale Staten.

Later vanmiddag bezoekt de delegatie Ottoland in de Alblasserwaard. Ook Europarlementariër Wim van de Camp sluit dan aan.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...

Rook uit machinekamer van schip, brandweer rukt uit

Op een schip in het centrum van Dordrecht heeft maandagochtend een kleine brand gewoed. Het brandje ...