Dordrecht, Netherlands

CDA Zuid-Holland bezoekt Leerpark

Het CDA Zuid-Holland heeft vanmiddag een werkbezoek gebracht aan het Leerpark. De delegatie woonde een presentatie bij en kreeg een rondleiding door de Duurzaamheidsfabriek.
Peter Tromp | 9 februari 2018 14:24 | Aangepast op 9 februari 2018 14:24
"We willen met de mensen ter plaatse bespreken welke uitdagingen en knelpunten zij in de regio ervaren en waar we als provincie een helpende hand kunnen bieden", zegt Statenlid Maurits de Haan. De leden van de delegatie spreken tijdens het bezoek niet alleen over onderwijs, maar ook over de plannen voor een campus, de hoeveelheid te bouwen woningen en het openbaar vervoer.

De brede delegatie bestaat uit lokale en regionale CDA-politici, waaronder leden van de Provinciale Staten.

Later vanmiddag bezoekt de delegatie Ottoland in de Alblasserwaard. Ook Europarlementariër Wim van de Camp sluit dan aan.

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...