Dordrecht, Netherlands

Cel in na bedreigen ex

In een woning aan de Brouwersdijk heeft de politie zondag twee mannen aangehouden. Daarbij zijn een vuurwapen, een dolk en een vlindermes in beslag genomen. Eén van de mannen had een vrouw bedreigd tijdens een videochat.
Peter Tromp | 6 maart 2018 16:47 | Aangepast op 6 maart 2018 16:47
Het slachtoffer vertelde de politie dat ze tijdens een videochat was bedreigd met de dood. Eén van de mannen liet haar een vuurwapen zien. Later schreef hij ook via Whatsapp dat hij een pistool had.

De politie viel daarop het huis aan de Brouwersdijk binnen. De twee mannen, één van 23 uit Rotterdam en één van 30 uit Dordrecht zijn allebei aangehouden wegens bedreiging en het hebben van wapens. In het huis lagen een dolk en vlindermes. Het vuurwapen lag in een bestelbus die voor de deur stond geparkeerd.

De man die de dreigingen uitte en het slachtoffer kenden elkaar uit een eerdere relatie.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...