Dordrecht, Netherlands

Cel in na bedreigen ex

In een woning aan de Brouwersdijk heeft de politie zondag twee mannen aangehouden. Daarbij zijn een vuurwapen, een dolk en een vlindermes in beslag genomen. Eén van de mannen had een vrouw bedreigd tijdens een videochat.
Peter Tromp | 6 maart 2018 16:47 | Aangepast op 6 maart 2018 16:47
Het slachtoffer vertelde de politie dat ze tijdens een videochat was bedreigd met de dood. Eén van de mannen liet haar een vuurwapen zien. Later schreef hij ook via Whatsapp dat hij een pistool had.

De politie viel daarop het huis aan de Brouwersdijk binnen. De twee mannen, één van 23 uit Rotterdam en één van 30 uit Dordrecht zijn allebei aangehouden wegens bedreiging en het hebben van wapens. In het huis lagen een dolk en vlindermes. Het vuurwapen lag in een bestelbus die voor de deur stond geparkeerd.

De man die de dreigingen uitte en het slachtoffer kenden elkaar uit een eerdere relatie.

Lees ook

Inzamelingsacties in regio voor Oekraïne: 'Het is een komen en gaan van auto's'

Medicijnen, ziekenhuismateriaal, winterkleding, beddengoed, batterijen, luiers. Vanaf de Stougjesdij...

Hoe Dordtse basisschool De Regenboog kinderen uit een achterstandswijk een boost geeft

Een school in een achterstandswijk. Een school waar ouders en kinderen uit de naastgelegen villawijk...

Dít is de nieuwe boswachter ecologie voor de Biesbosch

"Toch wel speciaal. Eigenlijk iets wat vroeger altijd al een droom was." Joey Braat is in zijn nopje...

Nog meer acties voor Oekraïne in Dordrecht tijdens landelijke GIRO555 actie

“Complete waanzin,” zo omschrijft Martin Boon uit Dordrecht de huidige situatie in Oekraïne. En...

Geen Dancetour in Dordrecht dit jaar

Gratis meehossen met livemuziek op de Spuiboulevard. De Dancetour was voor veel Dordtenaren het hoog...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Het Dordts Cultuur Halfuur

Het was - vanwege corona - een tijdje stil rondom het Dordts Cultuur Halfuur, maar vanaf 12 februari...