gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cellomuziek in Dordrecht

Een boottocht onder begeleiding van de Cellist Pieter Wispelwey is een van de blikvangers op het programma voor Dordt in Cello. De boot maakt een tocht door de havens van Dordrecht.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Pieter Wispelwey is een wereldberoemde Cellist met meerdere goed verkochte cd’s. Hij is bekend door zijn vaardigheid om verschillende stijlen te kunnen spelen.

Het festival Dordt in Cello is voor cellisten uit binnen en buitenland. De organisatie wil amateur cellisten en studenten helpen met het bespelen en de bekendheid van Cellomuziek vergroten. Er is aandacht voor klassieke stijlen maar ook voor nieuwe stijlen in de muziek.

Het publiek krijgt ook de mogelijkheid om te genieten van Cellomuziek. Er zijn meerdere grote en kleine concerten. Onder andere kleine concertjes in de binnenstad, een groot concert in de Grote Kerk en lunchconcerten.

Het festival vindt plaats van 25 tot 27 Mei. Informatie over de concerten en kaarten vindt u op http://www.dordtincello.nl/

Lees ook

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.