Dordrecht, Netherlands

Cellomuziek in Dordrecht

Een boottocht onder begeleiding van de Cellist Pieter Wispelwey is een van de blikvangers op het programma voor Dordt in Cello. De boot maakt een tocht door de havens van Dordrecht.
Robert van Loon | 21 april 2017 16:30 | Aangepast op 21 april 2017 16:30
Pieter Wispelwey is een wereldberoemde Cellist met meerdere goed verkochte cd’s. Hij is bekend door zijn vaardigheid om verschillende stijlen te kunnen spelen.

Het festival Dordt in Cello is voor cellisten uit binnen en buitenland. De organisatie wil amateur cellisten en studenten helpen met het bespelen en de bekendheid van Cellomuziek vergroten. Er is aandacht voor klassieke stijlen maar ook voor nieuwe stijlen in de muziek.

Het publiek krijgt ook de mogelijkheid om te genieten van Cellomuziek. Er zijn meerdere grote en kleine concerten. Onder andere kleine concertjes in de binnenstad, een groot concert in de Grote Kerk en lunchconcerten.

Het festival vindt plaats van 25 tot 27 Mei. Informatie over de concerten en kaarten vindt u op http://www.dordtincello.nl/

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...