gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cellomuziek in Dordrecht

Een boottocht onder begeleiding van de Cellist Pieter Wispelwey is een van de blikvangers op het programma voor Dordt in Cello. De boot maakt een tocht door de havens van Dordrecht.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Pieter Wispelwey is een wereldberoemde Cellist met meerdere goed verkochte cd’s. Hij is bekend door zijn vaardigheid om verschillende stijlen te kunnen spelen.

Het festival Dordt in Cello is voor cellisten uit binnen en buitenland. De organisatie wil amateur cellisten en studenten helpen met het bespelen en de bekendheid van Cellomuziek vergroten. Er is aandacht voor klassieke stijlen maar ook voor nieuwe stijlen in de muziek.

Het publiek krijgt ook de mogelijkheid om te genieten van Cellomuziek. Er zijn meerdere grote en kleine concerten. Onder andere kleine concertjes in de binnenstad, een groot concert in de Grote Kerk en lunchconcerten.

Het festival vindt plaats van 25 tot 27 Mei. Informatie over de concerten en kaarten vindt u op http://www.dordtincello.nl/

Lees ook

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

dordrechtsmuseum

Zeldzaam schilderij van Dordtse kunstenares te zien in Dordrechts Museum

Het Dordrechts Museum heeft twee 17e-eeuwse schilderijen in langdurige bruikleen gekregen van The Leiden Collection in New York, een van de belangrijkste particuliere verzamelingen van Nederlandse kunst ter wereld. Volgens het museum zijn dit twee bijzondere werken. Vanaf deze week zijn de werken te bewonderen in de vaste collectie van het museum.