Dordrecht, Netherlands

Celstraf geëist tegen Dordtenaar

Een man van 47 uit Dordrecht moet mogelijk drie jaar de cel in. Hij had tienduizenden erectiepillen in een garage liggen. De Dordtenaar behoort tot de eerste groep verdachten die voor moesten komen in een grote drugszaak in het zuiden van het land.
Peter Tromp | 21 juli 2016 11:00 | Aangepast op 21 juli 2016 11:00
De Dordtenaar zegt onschuldig te zijn. Hij had de garagebox verhuurd en wist niet wat de huurders uitspookten. Volgens justitie is hij vuurwapengevaarlijk. De man is één van de meer dan 50 mensen die zijn aangehouden na een twee jaar durend drugsonderzoek rondom een verhuurbedrijf van spullen voor feesten en partijen in het Brabantse Best. Volgens justitie een ontmoetingsplek voor drugscriminelen.


Tijdens operatie Trefpunt zijn invallen gedaan in meer dan 120 panden. Vooral in Zeeland, Brabant en Limburg, maar ook in België en Tsjechië. Daarbij zijn drugslabs en wietkwekerijen opgerold en drugs, geld, auto’s, vrachtwagens, boten, scooters en wapens in beslag genomen.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...