gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Certificaten uitgereikt na masterclass Van Droom naar Doel

153bfc4f7ed6c2587619c91026feb61f

Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

“Waar wij op focussen is van persoonlijke naar zakelijke ontwikkeling en proberen hun intrinsieke motivatie te activeren, waar wil je nu verschil maken en hoe wil je nu impact maken” vertelt Abdulrahman over de masterclass.


De jongens schreven samen rapteksten, leerden hoe ze zich zakelijk konden inzetten en ontwikkelden en inspireerden elkaar. De meesten willen professioneel in de muziek aan de slag.


Iemand die zich bezighoudt met jongeren in de bibliotheek is Melissa Prins: “Ik zie de jongens groeien en hoe ze in hun creativiteit maar ook in hun zakelijkheid stappen zetten. Ze zijn bevriend geraakt met elkaar en elke dinsdag zit onze tribune propvol dus ik vind dat het zeker een succes”


Als afsluiting van de masterclass kregen ze van wethouder Maarten burggraaf een certificaat uitgereikt.

Lees ook

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

merwelandne

Grote schrik na dodelijk ongeluk bij De Merwelanden: ‘Hier is bijna nooit toezicht’

Geschrokken reacties daags na het ongeluk bij Dordtse zwemplas de Merwelanden. Woensdagmiddag kwam een 18-jarige jongen niet meer boven na een duik in het water en overleed uiteindelijk in het ziekenhuis. Het roept vragen op over de toezicht bij de zwemplas: ‘Er staan hier vrijwel nooit toezichthouders.’

Zwembad

Als enige zwembad dat open is, rekent De Dubbel op dubbele drukte

Met een temperatuur van zo’n 27 graden is het dit pinksterweekend genieten geblazen. Reden voor velen om een verkoelende plons te nemen. Waar de één een duik neemt in de Merwelanden, kiest een ander voor het zwembad. Maar omdat het Wantijbad nog gesloten is, is die laatste keuze in Dordrecht niet reuze. Daarom maakt zwembad De Dubbel zich op voor topdrukte. “We verwachten dubbel zoveel drukte”, vertelt badjuffrouw en zwemlerares Astrid.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

fotoa16n3verhaal

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.