gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Certificaten uitgereikt na masterclass Van Droom naar Doel

153bfc4f7ed6c2587619c91026feb61f

Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

“Waar wij op focussen is van persoonlijke naar zakelijke ontwikkeling en proberen hun intrinsieke motivatie te activeren, waar wil je nu verschil maken en hoe wil je nu impact maken” vertelt Abdulrahman over de masterclass.


De jongens schreven samen rapteksten, leerden hoe ze zich zakelijk konden inzetten en ontwikkelden en inspireerden elkaar. De meesten willen professioneel in de muziek aan de slag.


Iemand die zich bezighoudt met jongeren in de bibliotheek is Melissa Prins: “Ik zie de jongens groeien en hoe ze in hun creativiteit maar ook in hun zakelijkheid stappen zetten. Ze zijn bevriend geraakt met elkaar en elke dinsdag zit onze tribune propvol dus ik vind dat het zeker een succes”


Als afsluiting van de masterclass kregen ze van wethouder Maarten burggraaf een certificaat uitgereikt.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.