gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Certificaten uitgereikt na masterclass Van Droom naar Doel

153bfc4f7ed6c2587619c91026feb61f

Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

“Waar wij op focussen is van persoonlijke naar zakelijke ontwikkeling en proberen hun intrinsieke motivatie te activeren, waar wil je nu verschil maken en hoe wil je nu impact maken” vertelt Abdulrahman over de masterclass.


De jongens schreven samen rapteksten, leerden hoe ze zich zakelijk konden inzetten en ontwikkelden en inspireerden elkaar. De meesten willen professioneel in de muziek aan de slag.


Iemand die zich bezighoudt met jongeren in de bibliotheek is Melissa Prins: “Ik zie de jongens groeien en hoe ze in hun creativiteit maar ook in hun zakelijkheid stappen zetten. Ze zijn bevriend geraakt met elkaar en elke dinsdag zit onze tribune propvol dus ik vind dat het zeker een succes”


Als afsluiting van de masterclass kregen ze van wethouder Maarten burggraaf een certificaat uitgereikt.

Lees ook

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

foto reisgedrag brug

Brug dicht: duizenden reizigers pakken nu fiets, scooter of trein

Duizenden streekgenoten hebben hun manier van reizen aangepast, nu de Papendrechtsebrug dicht is. Dat blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat en ov-bedrijven. Daardoor blijft het op omrijroutes voorlopig nog te overzien, al kan dat in de wintermaanden veranderen. "Het valt niet tegen."