gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Certificaten uitgereikt na masterclass Van Droom naar Doel

153bfc4f7ed6c2587619c91026feb61f

Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

“Waar wij op focussen is van persoonlijke naar zakelijke ontwikkeling en proberen hun intrinsieke motivatie te activeren, waar wil je nu verschil maken en hoe wil je nu impact maken” vertelt Abdulrahman over de masterclass.


De jongens schreven samen rapteksten, leerden hoe ze zich zakelijk konden inzetten en ontwikkelden en inspireerden elkaar. De meesten willen professioneel in de muziek aan de slag.


Iemand die zich bezighoudt met jongeren in de bibliotheek is Melissa Prins: “Ik zie de jongens groeien en hoe ze in hun creativiteit maar ook in hun zakelijkheid stappen zetten. Ze zijn bevriend geraakt met elkaar en elke dinsdag zit onze tribune propvol dus ik vind dat het zeker een succes”


Als afsluiting van de masterclass kregen ze van wethouder Maarten burggraaf een certificaat uitgereikt.

Lees ook

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”