gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Certificaten uitgereikt na masterclass Van Droom naar Doel

153bfc4f7ed6c2587619c91026feb61f

Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Onder begeleiding van Fariesh Abdulrahman hebben twaalf jongens de masterclass ‘Van Droom naar Doel’ gevolgd in de bieb. Met elkaar gingen ze aan de slag om hun droom levend te maken.

“Waar wij op focussen is van persoonlijke naar zakelijke ontwikkeling en proberen hun intrinsieke motivatie te activeren, waar wil je nu verschil maken en hoe wil je nu impact maken” vertelt Abdulrahman over de masterclass.


De jongens schreven samen rapteksten, leerden hoe ze zich zakelijk konden inzetten en ontwikkelden en inspireerden elkaar. De meesten willen professioneel in de muziek aan de slag.


Iemand die zich bezighoudt met jongeren in de bibliotheek is Melissa Prins: “Ik zie de jongens groeien en hoe ze in hun creativiteit maar ook in hun zakelijkheid stappen zetten. Ze zijn bevriend geraakt met elkaar en elke dinsdag zit onze tribune propvol dus ik vind dat het zeker een succes”


Als afsluiting van de masterclass kregen ze van wethouder Maarten burggraaf een certificaat uitgereikt.

Lees ook

IMG-20260804-WA0032

Man aangehouden in huis Zwijndrecht, nepwapen gevonden

Een man is maandagmiddag aangehouden in zijn huis in Zwijndrecht. Volgens de politie gebeurde dit na een conflict "waarbij een mogelijk vuurwapen werd gezien". Uiteindelijk bleek het om een nepwapen te gaan.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.