Dordrecht, Netherlands

Charles Groenhuijsen komt naar Dordt

Amerikakenner Charles Groenhuijsen geeft maandag 31 oktober een lezing over de verkiezingen in de Verenigde Staten. Hij doet dat in de bibliotheek aan de Groenmarkt.
Peter Tromp | 14 oktober 2016 12:31 | Aangepast op 14 oktober 2016 12:31
De voormalige verslaggever van het NOS Journaal vertelt over de strijd tussen presidentskandidaten Hillary Clinton en Donald Trump. Groenhuijsen heeft verscheidene boeken geschreven, waaronder Hoera! Een nieuwe president. Hij woont afwisselend in Amerika en Nederland.

Groenhuijsen was jarenlang Amerikacorrespondent bij de landelijke Publieke Omroep. Tegenwoordig is hij actief als spreker en publicist.

De lezing sluit aan op de leesbevorderingscampagne Nederland Leest die plaatsvindt in november. Het thema daarvan is democratie.

De lezing is niet gratis. Bijwonen kost 10 euro (7,50 voor leden). De lezing vindt plaats op maandag 31 oktober tussen 20.00 uur en 21.45 uur. Vooraf aanmelden is noodzakelijk.

Lees ook

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...