gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Chemours medewerkers in staking

c3fc3692b59e6d68018382dbfbf9cc24

Fabrieksmedewerkers van chemours ging vrijdagmiddag om 16.00uur in staking omdat er niet is voldaan aan hun cao-eisen.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Chemours heeft niet aan winst overgehouden wat zij hadden gehoopt. Nu draaien de werknemers in Dordrecht er voor op met een loonsverlaging. Zij zijn het hier natuurlijk niet mee eens. Verschillende medewerkers schreven zich daarom in voor het staken bij de bowling tegenover de fabriek.


Niet alle stakers hebben het werk neergelegd. Een aantal medewerkers is wel aan het werk maar zij doen zeker wel mee met de staking. Vanwege veiligheidsmaatregelen is er minimale bezetting bij de afdeling productie.


Zaterdag, zondag en maandag kunnen nog meer medewerkers zich inschrijven voor de staking. Het aantal dagen en de tijden van het inschrijven zijn gebaseerd op de ploegendiensten die het personeel draait.

Lees ook

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.