gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Chemours medewerkers in staking

c3fc3692b59e6d68018382dbfbf9cc24

Fabrieksmedewerkers van chemours ging vrijdagmiddag om 16.00uur in staking omdat er niet is voldaan aan hun cao-eisen.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Chemours heeft niet aan winst overgehouden wat zij hadden gehoopt. Nu draaien de werknemers in Dordrecht er voor op met een loonsverlaging. Zij zijn het hier natuurlijk niet mee eens. Verschillende medewerkers schreven zich daarom in voor het staken bij de bowling tegenover de fabriek.


Niet alle stakers hebben het werk neergelegd. Een aantal medewerkers is wel aan het werk maar zij doen zeker wel mee met de staking. Vanwege veiligheidsmaatregelen is er minimale bezetting bij de afdeling productie.


Zaterdag, zondag en maandag kunnen nog meer medewerkers zich inschrijven voor de staking. Het aantal dagen en de tijden van het inschrijven zijn gebaseerd op de ploegendiensten die het personeel draait.

Lees ook

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.