Militairen van de land- en luchtmacht hebben woensdag geoefend met een chinook boven een haven in Dordrecht. De oefening bestond uit het afdalen vanuit de helikopter via een touw, het zogenaamde fastropen.
De #Chinook traint vandaag samen met collega's van de @landmacht in de haven van @GemDordrecht het #fastropen. Hierbij verlaten militairen de helikopter door middel van een touw uit de helikopter. pic.twitter.com/4yRhhbDw9Z— DHC Luchtmacht (@dhcluchtmacht) 6 februari 2019
De #Chinook traint vandaag samen met collega's van de @landmacht in de haven van @GemDordrecht het #fastropen. Hierbij verlaten militairen de helikopter door middel van een touw uit de helikopter. pic.twitter.com/4yRhhbDw9Z
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
Redactie Streekomroep | 30 juni 2026 11:26
Redactie Streekomroep | 25 juni 2026 12:00
Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.
Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?
Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.
sirene
Het luchtalarm blijft bestaan, zeggen Haagse bronnen tegen de NOS. Defensie gaat eraan meebetalen, ook wordt het systeem gemoderniseerd. Daarmee zal het luchtalarm toch niet op 1 januari 2028 verdwijnen, zoals minister Van Weel (Justitie en Veiligheid) eerder had aangekondigd.
Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.
De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”