Militairen van de land- en luchtmacht hebben woensdag geoefend met een chinook boven een haven in Dordrecht. De oefening bestond uit het afdalen vanuit de helikopter via een touw, het zogenaamde fastropen.
De #Chinook traint vandaag samen met collega's van de @landmacht in de haven van @GemDordrecht het #fastropen. Hierbij verlaten militairen de helikopter door middel van een touw uit de helikopter. pic.twitter.com/4yRhhbDw9Z— DHC Luchtmacht (@dhcluchtmacht) 6 februari 2019
De #Chinook traint vandaag samen met collega's van de @landmacht in de haven van @GemDordrecht het #fastropen. Hierbij verlaten militairen de helikopter door middel van een touw uit de helikopter. pic.twitter.com/4yRhhbDw9Z
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?
Bibliotheek AanZet komt met iets nieuws: een tablet waarmee kinderen kunnen onderzoeken wat hun volgende leesboek gaat worden. Een Blieb. Via een tablet maken kinderen een eigen robot en kiezen ze een wereld, onderwerp en emotie die ze interessant vinden. De Blieb geeft dan op basis van die keuzes boekentips.
Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.
Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.
Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.
Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.