gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cirkellab maakt ‘Kansenkaart’

Cirkellab heeft in opdracht van de Drechtsteden een inventarisatie gemaakt van mogelijkheden om in de maritieme sector méér hergebruik te bevorderen. Ze heeft die samengevat in een ‘kansenkaart’

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Concrete voorbeelden die worden genoemd zijn onder andere een ontmantelingshub voor pleziervaartuigen, herbouw en hergebruik van binnenschepen en gebruik van onderdelen van afgeschreven offshore-platforms, zoals bijvoorbeeld generatorsets, op andere plaatsen.

De volgende fase is het concretiseren van deze mogelijkheden tot economisch haalbare projecten.

De Drechtsteden willen met dit onderzoek bedrijven aanzetten tot initiatieven en voortrekkers op dit gebied naar de regio halen.