Dordrecht, Netherlands

City Swim vandaag van start

Rond de klok van 10 uur deze ochtend gaat de 4e editie van de Dordrechtse City Swim van start. Ruim 440 deelnemers duiken vandaag het water in om geld in te zamelen voor wetenschappelijk onderzoek tegen Kanker.
Jordy Nijenhuis | 1 september 2018 09:40 | Aangepast op 1 september 2018 09:40
De weersverwachtingen zien er goed uit. Vandaag is een prachtige nazomerdag met veel zonneschijn en landinwaarts een paar stapelwolken. De temperatuur loopt op naar 20 tot 22 graden, de hoogste temperaturen worden waarschijnlijk op de eilanden genoteerd. De wind komt uit oostelijke richtingen, maar is een beetje veranderlijk van richting. Dat schrijft RTV Rijnmond weerman Ed Aldus.


Tot op heden hebben de deelnemers elk jaar ongeveer €200.000,- opgehaald. De organisatie is er van overtuigd dat het dit jaar wéér gaat lukken om een groot bedrag bij elkaar te zwemmen.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...