gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

City Swim vandaag van start

aa320d700b9c71508b643e41a4d411a5

Rond de klok van 10 uur deze ochtend gaat de 4e editie van de Dordrechtse City Swim van start. Ruim 440 deelnemers duiken vandaag het water in om geld in te zamelen voor wetenschappelijk onderzoek tegen Kanker.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De weersverwachtingen zien er goed uit. Vandaag is een prachtige nazomerdag met veel zonneschijn en landinwaarts een paar stapelwolken. De temperatuur loopt op naar 20 tot 22 graden, de hoogste temperaturen worden waarschijnlijk op de eilanden genoteerd. De wind komt uit oostelijke richtingen, maar is een beetje veranderlijk van richting. Dat schrijft RTV Rijnmond weerman Ed Aldus.


Tot op heden hebben de deelnemers elk jaar ongeveer €200.000,- opgehaald. De organisatie is er van overtuigd dat het dit jaar wéér gaat lukken om een groot bedrag bij elkaar te zwemmen.

Lees ook

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.