gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Claudio Braga: “Al lang op zoek naar een thuisoverwinning”

a0b0041f7330bd16f8136083a35954f3

RTV Dordrecht sprak na de gewonnen wedstrijd tegen Roda JC met trainer Claudio Braga over de wedstrijd.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Hoe ging het?

Ja, wij hadden wel een moeilijke wedstrijd verwacht. Vandaar ook dat we een ander idee van spelen hadden, we goed getraind hebben en de jongens hebben dat vandaag gewoon prima uitgevoerd.


En het pakt goed uit, we spelen in de omschakeling. De jongens die we gevaarlijk wilden laten zijn, zijn gevaarlijk. De jongens van de controle hebben het goed gedaan en achterin hebben de centrale verdedigers het samen met Bryann, Stankov en Brandon heel goed gedaan.


Een andere manier van spelen, welke was dat dan?

Normaal doen we thuis wel wat eerder druk geven, wat sneller pressen en dat pressen kwam nu meer vanuit het middenveld. Dus iets meer terug maar wel compacter bij elkaar.


Wat was uw moment van de wedstrijd?

De twee goals, de 2-1 en de 3-1. Dat gaf ons vertrouwen en lucht. Heel eerlijk, we waren al heel lang op zoek naar een thuisoverwinning. Dat wilden we de supporters graag geven en hebben we nu kunnen doen.


Bent u tevreden?

ja, vandaag ben ik wel redelijk tevreden omdat ik vind dat het team taakbewust heeft gespeeld. Wij willen heel veel vrijheid hebben maar wat we gevraagd hebben van de jongens hebben ze uitgevoerd dus ik ben tevreden.


In de column van de supportersvereniging werd geschreven dat de afgelopen 29 wedstrijden een voorbereiding was op de 4e periode. Was deze wedstrijd de generale repetitie?
Dat is een heel goede vraag, het is ook leuk dat dat leeft. Weet je, als topsporter wil je alles winnen en dat willen wij ook. Alleen wij moeten een balans creëren tussen het bouwen naar volgend jaar. Daar zit zoveel omheen wat de club stabieler moet maken en uiteindelijk is dat het allerbelangrijkste maar we gaan het zien, volgende week is er weer een wedstrijd.

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

baanhoekbrugverkeerspolitie

Politie haalt man van levensgevaarlijke plek op spoorbrug: 'hij wilde muziek luisteren'

De politie heeft zondag een melding gekregen over een man met vreemd gedrag op de Baanhoekbrug tussen Sliedrecht en Dordrecht. Hoewel de man niet op de brug mocht zijn, bleek hij geen kwade bedoelingen te hebben: hij wilde naar eigen zeggen alleen maar even "tot rust" komen, meldt Rijnmond.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.