gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Claudio Braga: “Al lang op zoek naar een thuisoverwinning”

a0b0041f7330bd16f8136083a35954f3

RTV Dordrecht sprak na de gewonnen wedstrijd tegen Roda JC met trainer Claudio Braga over de wedstrijd.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Hoe ging het?

Ja, wij hadden wel een moeilijke wedstrijd verwacht. Vandaar ook dat we een ander idee van spelen hadden, we goed getraind hebben en de jongens hebben dat vandaag gewoon prima uitgevoerd.


En het pakt goed uit, we spelen in de omschakeling. De jongens die we gevaarlijk wilden laten zijn, zijn gevaarlijk. De jongens van de controle hebben het goed gedaan en achterin hebben de centrale verdedigers het samen met Bryann, Stankov en Brandon heel goed gedaan.


Een andere manier van spelen, welke was dat dan?

Normaal doen we thuis wel wat eerder druk geven, wat sneller pressen en dat pressen kwam nu meer vanuit het middenveld. Dus iets meer terug maar wel compacter bij elkaar.


Wat was uw moment van de wedstrijd?

De twee goals, de 2-1 en de 3-1. Dat gaf ons vertrouwen en lucht. Heel eerlijk, we waren al heel lang op zoek naar een thuisoverwinning. Dat wilden we de supporters graag geven en hebben we nu kunnen doen.


Bent u tevreden?

ja, vandaag ben ik wel redelijk tevreden omdat ik vind dat het team taakbewust heeft gespeeld. Wij willen heel veel vrijheid hebben maar wat we gevraagd hebben van de jongens hebben ze uitgevoerd dus ik ben tevreden.


In de column van de supportersvereniging werd geschreven dat de afgelopen 29 wedstrijden een voorbereiding was op de 4e periode. Was deze wedstrijd de generale repetitie?
Dat is een heel goede vraag, het is ook leuk dat dat leeft. Weet je, als topsporter wil je alles winnen en dat willen wij ook. Alleen wij moeten een balans creëren tussen het bouwen naar volgend jaar. Daar zit zoveel omheen wat de club stabieler moet maken en uiteindelijk is dat het allerbelangrijkste maar we gaan het zien, volgende week is er weer een wedstrijd.

Lees ook

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester niet in beroep in kinderpornozaak, straat krijgt andere naam

Herman J. gaat niet in hoger beroep tegen zijn celstraf voor het bezit van kinderporno. Dat bevestigt de rechtbank van Rotterdam aan deze streekomroep. De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde twee weken terug het vonnis: een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

treinzwi

Komende dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers, opgelet. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden vanaf dinsdagochtend tot en met vrijdagavond geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam. Ook de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda is gestremd.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.