gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Claudio Braga: “Al lang op zoek naar een thuisoverwinning”

a0b0041f7330bd16f8136083a35954f3

RTV Dordrecht sprak na de gewonnen wedstrijd tegen Roda JC met trainer Claudio Braga over de wedstrijd.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Hoe ging het?

Ja, wij hadden wel een moeilijke wedstrijd verwacht. Vandaar ook dat we een ander idee van spelen hadden, we goed getraind hebben en de jongens hebben dat vandaag gewoon prima uitgevoerd.


En het pakt goed uit, we spelen in de omschakeling. De jongens die we gevaarlijk wilden laten zijn, zijn gevaarlijk. De jongens van de controle hebben het goed gedaan en achterin hebben de centrale verdedigers het samen met Bryann, Stankov en Brandon heel goed gedaan.


Een andere manier van spelen, welke was dat dan?

Normaal doen we thuis wel wat eerder druk geven, wat sneller pressen en dat pressen kwam nu meer vanuit het middenveld. Dus iets meer terug maar wel compacter bij elkaar.


Wat was uw moment van de wedstrijd?

De twee goals, de 2-1 en de 3-1. Dat gaf ons vertrouwen en lucht. Heel eerlijk, we waren al heel lang op zoek naar een thuisoverwinning. Dat wilden we de supporters graag geven en hebben we nu kunnen doen.


Bent u tevreden?

ja, vandaag ben ik wel redelijk tevreden omdat ik vind dat het team taakbewust heeft gespeeld. Wij willen heel veel vrijheid hebben maar wat we gevraagd hebben van de jongens hebben ze uitgevoerd dus ik ben tevreden.


In de column van de supportersvereniging werd geschreven dat de afgelopen 29 wedstrijden een voorbereiding was op de 4e periode. Was deze wedstrijd de generale repetitie?
Dat is een heel goede vraag, het is ook leuk dat dat leeft. Weet je, als topsporter wil je alles winnen en dat willen wij ook. Alleen wij moeten een balans creëren tussen het bouwen naar volgend jaar. Daar zit zoveel omheen wat de club stabieler moet maken en uiteindelijk is dat het allerbelangrijkste maar we gaan het zien, volgende week is er weer een wedstrijd.

Lees ook

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

luchtalarm 03

sirene

Luchtalarm blijft toch bestaan en Defensie gaat meebetalen

Het luchtalarm blijft bestaan, zeggen Haagse bronnen tegen de NOS. Defensie gaat eraan meebetalen, ook wordt het systeem gemoderniseerd. Daarmee zal het luchtalarm toch niet op 1 januari 2028 verdwijnen, zoals minister Van Weel (Justitie en Veiligheid) eerder had aangekondigd.