gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Clubs uit Dordrecht halen € 72849 op met Grote Clubactie 2020

3a8df6593a4e7feeadbc9eb46dc06bee.jpg

De Grote Clubactie is dit jaar succesvoller dan ooit gebleken. Nog nooit is er zo veel geld opgehaald met de actie, meldt de organisatie. Ook in Dordrecht haalden de verenigingen en groot bedrag op.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Ruim 300.000 verkopers zetten zich de afgelopen maanden in om loten te verkopen tijdens de Grote Clubactie. In Dordrecht lukte het verenigingen om in totaal € 72849 op te halen.

Vanuit Dordrecht deden onder andere mee: SV Oranje Wit (€8151), Jubal Drum- & Bugle Corps (€5526), C.K.V. Oranje Wit (€3285)en IJshockeyclub Dordrecht Lions (€3093).

Landelijk deden zo'n 5.300 verenigingen mee met de actie. Samen haalden zij dik 9,5 miljoen euro op door meer dan 3 miljoen loten te verkopen. De deelnemende clubs verbreken hiermee de eigen records, zegt de organisatie. In totaal werden 3.173.719 loten verkocht, waarvan 1,2 miljoen loten online. Van de opbrengst komt 80% ten goede aan de deelnemende clubs.

Lees ook

foto artikel streetart.jpg

Schilderen op nummer, maar dan levensgroot: ‘Hopen de buurt op te fleuren’

Schilderen op nummer is normaal gesproken een gepriegel met een penseel en kleine vakjes, maar in Sliedrecht kan het deze week op veel grotere schaal worden uitgevoerd. Een meterslange muur onderaan de Havikflat wordt namelijk vrolijk ingekleurd. Straatkunstenaar Anouk Brand maakte het ontwerp speciaal voor de buurt. “En iedereen mag een eigen stukje schilderen”, vertelt ze.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_53_05.Still001.png

Provincie: niet 21, maar 33 procent sociale huur in Sliedrecht-Noord

De provincie is positief over het contourenplan voor de nieuwbouwwijk Sliedrecht-Noord. Wel moet het plan op een aantal punten worden aangepast en verder worden uitgewerkt. De belangrijkste wijziging: het aandeel sociale huurwoningen moet omhoog van ‘minstens 21 procent’ naar 33 procent.

55215952560_f1f1dbc360_o.jpg

Nieuw wereldrecord voor zwemmer Rogier Dorsman: 'Lang gekoesterde droom en doel'

Paralympisch atleet Rogier Dorsman uit Heerjansdam heeft afgelopen weekend een nieuw wereldrecord binnengesleept. Na vijf jaar trainen is het hem eindelijk gelukt om het record op de honderd meter schoolslag te bemachtigen. “Ik ben super blij en trots dat het gelukt is”, vertelt de zwemmer.

visvereniging.png

Deze visvereniging moet op zoek naar een nieuwe plek: 'Grote teleurstelling'

Visvereniging VAH in Alblasserdam moet haar clubgebouw uit. De gemeente gaat het pand verkopen. Het bestuur baalt, want zij zijn van mening dat de vereniging een flink sociale bijdrage heeft en veel betekent voor de bewoners van Alblasserdam. “Ik vind het zeer kwalijk, zeer vervelend en een grote teleurstelling”, aldus voorzitter Bert Kooijman.

45305.jpg

Auto op zijn kant op kruising N3, inzittenden bekneld

Op de kruising van de N3 zijn maandagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. Eén auto is daarbij op zijn kant terechtgekomen.

Training defensie Dordtse Kil.png

Schoten en helikopters te horen in de Dordtse Kil

Defensie gaat maandagmiddag van 16.00 tot 19.00 trainen in Dordrecht. Deze training vindt plaats bij het Spinel Veiligheidscentrum, op het industrieterrein Dordtse Kil III. Er wordt geschoten met oefenmunitie, wat in de omgeving te horen is.