gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Coalitie al rond

Oud interim-burgemeester Peter van der Velden wordt aangewezen als informateur en D66 wordt toegevoegd aan de huidige coalitie.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Althans, dat wordt gefluisterd De gemeenteraadsverkiezingen vinden pas woensdag plaats, maar de geruchtenmachine draait al op volle toeren. Van der Velden was tijdelijk burgemeester van Dordrecht, na het vertrek van Arno Brok. Het is een gerucht.

Er zouden al langere tijd gesprekken worden gevoerd met D66 en nu zou de deal rond zijn. Dat betekent dat we vijf coalitiepartijen krijgen: BVD, VVD, CDA, ChristenUnie/SGP en D66. In Studio De Witt op Drechtstad FM zei wethouder Piet Sleeking (Beter voor Dordt) al dat D66 zich heeft getoond als constructieve partij.

De geruchten over afspraken met D66 worden nog eens gevoed door het verkiezingsdebat dat afgelopen zaterdag is opgenomen in het Dordrechts Museum. Het debat wordt vanavond vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht.


Lees ook

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.