gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Coalitie al rond

Oud interim-burgemeester Peter van der Velden wordt aangewezen als informateur en D66 wordt toegevoegd aan de huidige coalitie.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Althans, dat wordt gefluisterd De gemeenteraadsverkiezingen vinden pas woensdag plaats, maar de geruchtenmachine draait al op volle toeren. Van der Velden was tijdelijk burgemeester van Dordrecht, na het vertrek van Arno Brok. Het is een gerucht.

Er zouden al langere tijd gesprekken worden gevoerd met D66 en nu zou de deal rond zijn. Dat betekent dat we vijf coalitiepartijen krijgen: BVD, VVD, CDA, ChristenUnie/SGP en D66. In Studio De Witt op Drechtstad FM zei wethouder Piet Sleeking (Beter voor Dordt) al dat D66 zich heeft getoond als constructieve partij.

De geruchten over afspraken met D66 worden nog eens gevoed door het verkiezingsdebat dat afgelopen zaterdag is opgenomen in het Dordrechts Museum. Het debat wordt vanavond vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht.


Lees ook

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.