Dordrecht, Netherlands

College in gesprek met...

De burgemeester en wethouders van Dordrecht hebben afgelopen vrijdag gesproken met vertegenwoordigers van Nera Vastgoed, Heijmans en ProRail.
Marjolein Vos | 25 juni 2018 12:36 | Aangepast op 25 juni 2018 12:36
In de aanloop naar het coaliteitakkoord werden er ook gesprekken gevoerd met partners en instellingen. En dat zet het nieuwe college nu voort.

Vrijdag werd er in onder meer het Onderwijsmuseum gesproken over het bouwen van nieuwe woningen. Zowel Nera Vastgoed als Heijmans zijn betrokken bij het verbouwen van kantoren aan de Spuiboulevard tot woningen en het bouwen van nieuwe woningen in het gebied rond het spoor.

Met Prorail werd gesproken over het aanpakken van het gebied rondom het station. Met name aan de kant van het Weizigtpark moet de kwaliteit verbeteren, vindt het nieuwe college. ProRail speelt daarbij een belangrijke rol, als er bijvoorbeeld een nieuwe fietsenstalling geplaatst moet worden.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...