Dordrecht, Netherlands

College in gesprek met...

De burgemeester en wethouders van Dordrecht hebben afgelopen vrijdag gesproken met vertegenwoordigers van Nera Vastgoed, Heijmans en ProRail.
Marjolein Vos | 25 juni 2018 12:36 | Aangepast op 25 juni 2018 12:36
In de aanloop naar het coaliteitakkoord werden er ook gesprekken gevoerd met partners en instellingen. En dat zet het nieuwe college nu voort.

Vrijdag werd er in onder meer het Onderwijsmuseum gesproken over het bouwen van nieuwe woningen. Zowel Nera Vastgoed als Heijmans zijn betrokken bij het verbouwen van kantoren aan de Spuiboulevard tot woningen en het bouwen van nieuwe woningen in het gebied rond het spoor.

Met Prorail werd gesproken over het aanpakken van het gebied rondom het station. Met name aan de kant van het Weizigtpark moet de kwaliteit verbeteren, vindt het nieuwe college. ProRail speelt daarbij een belangrijke rol, als er bijvoorbeeld een nieuwe fietsenstalling geplaatst moet worden.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...