gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

College in gesprek met...

51abc1b0439fb549fffec23d1c02b646

De burgemeester en wethouders van Dordrecht hebben afgelopen vrijdag gesproken met vertegenwoordigers van Nera Vastgoed, Heijmans en ProRail.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
In de aanloop naar het coaliteitakkoord werden er ook gesprekken gevoerd met partners en instellingen. En dat zet het nieuwe college nu voort.

Vrijdag werd er in onder meer het Onderwijsmuseum gesproken over het bouwen van nieuwe woningen. Zowel Nera Vastgoed als Heijmans zijn betrokken bij het verbouwen van kantoren aan de Spuiboulevard tot woningen en het bouwen van nieuwe woningen in het gebied rond het spoor.

Met Prorail werd gesproken over het aanpakken van het gebied rondom het station. Met name aan de kant van het Weizigtpark moet de kwaliteit verbeteren, vindt het nieuwe college. ProRail speelt daarbij een belangrijke rol, als er bijvoorbeeld een nieuwe fietsenstalling geplaatst moet worden.

Lees ook

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet mogelijk streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt mogelijk een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 22.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.