Dordrecht, Netherlands

College wil geen woningen bij stadion

Het Dordtse college ziet af van woningbouw op sportpark Krommedijk nabij het stadion van FC Dordrecht. Het project zal onvoldoende geld opbrengen.
Sander Verrips | 25 maart 2021 16:34 | Aangepast op 25 maart 2021 16:34
De gemeenteraad vroeg het college de mogelijkheden voor woningbouw op het sportpark te onderzoeken. De gemeente heeft het gebied aangewezen voor groen en recreatie, maar er is ook behoefte aan meer huizen.

Uit onderzoek is gebleken is dat de bouw van 200 sociale huurwoningen verlies oplevert. Mede omdat er een duur geluidsscherm geplaatst moet worden. Ook als er voor een aantal duurdere huizen zou worden gekozen, blijven de plannen verliesgevend. Ook zou deze woningbouw een eventueel nieuw stadion voor FC Dordrecht niet dichterbij brengen.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...