Dordrecht, Netherlands

Colleges voor kinderen in Dordtse musea

Kinderen tussen de 8 en 12 jaar kunnen colleges gaan volgen over archeologie, geschiedenis, kunst en creativiteit. Het Dordrechts Museum, Hof van Nederland en Huis van Gijn geven samen de colleges.
Jeroen de Wijs | 1 juni 2017 16:48 | Aangepast op 1 juni 2017 16:48
¨Het is bedoeld voor kinderen die meer willen weten dan de docent. Vier interessante sprekers gaan verhalen vertellen over bijvoorbeeld kunst en geschiedenis. Daarbij is het de bedoeling om op het niveau van de kinderen te spreken, zonder kinderachtig te worden¨, aldus Carice Bakker van het Hof van Nederland.

De colleges worden één keer in de maand op zondagochtend gegeven van september tot en met december. Voor meer informatie en aanmelding zie de

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...