Dordrecht, Netherlands

Commentaar op filmpje van Powned

Een filmpje van omroep Powned over Dordrecht roept op Youtube veel reacties op.
Peter Tromp | 25 oktober 2017 16:55 | Aangepast op 25 oktober 2017 16:55
Het filmpje is opgenomen in Dordrecht. Mensen op straat wordt gevraagd wat ze vinden van één Drechtstad. Het is nogal kort door de bocht. Van het samenvoegen van de Drechtsteden is helemaal geen sprake, maar kijkers storen zich vooral aan de reacties van de geïnterviewde Dordtenaren.

Enkele commentaren:

"Hahah wtf wat is dit voor een achterlijke plek. Kan die mensen amper verstaan joh. Zal vast ook gelden voor de rest van die gekkies daar."

"Sjonge jonge de helft van die mensen kon ik niet eens verstaan."

Toch is er ook een positieve reactie:

"Heb een tijdje gewerkt in Dordt, en de mensen die geïnterviewd zijn, zijn absoluut niet je typische Dordtenaren! Wat hebben ze toch een prachtig accent en no-bullshit harde werkers-mentaliteit."

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

Trevyn van Houwelingen | 8 aug 2025 11:30

Lees ook

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...

Dordrecht rukt uit voor vallende sterren aan de hemel

Sterrenwacht Mercurius bleef woensdag tot middernacht open, en niet voor niets: tientallen bezoekers...

Reewegpark twee maanden dicht: ‘spelen en sporten niet mogelijk’

Het grasveld in het Reewegpark wordt vanaf 8 september twee maanden afgesloten. In die periode mag e...

Nieuwe wending in Dordtse poldersoap: gemeente stapt naar Raad van State

Het Dordtse stadsbestuur stapt naar de Raad van State om de Hel- en Zuilespolder. Rijkswaterstaat wi...

Locatie en waarschijnlijke ontwikkelaar bekend van Dordts knarrenhof

Het eerste Dordtse knarrenhof komt, als het aan het stadsbestuur ligt, op de plek van de voormalige ...