gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Concerten van Bibelot nu ook te zien via livestreams

43c8fb5c0e1b8954e0e98bec9ec2342d

Door de coronacrisis kan Bibelot een stuk minder bezoekers ontvangen. Daarom hebben zij besloten om de live-ervaring naar het publiek te brengen. Sinds een aantal weken presenteert het Dordtse Poppodium wekelijkse gratis livestreams met optredens van veelbelovend talent.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Deze week is de Rotterdamse indieband Elephant aan de beurt. Het concert is op vrijdag 20 november om 21.00 uur te zien via Youtube en Facebook. Eerder waren er al optredens te zien van de nieuwe talenten Madoux, Rheintraum en Thyrza. Voor iedereen die de concerten niet live kan meekijken, zijn ze na de uitzending online beschikbaar.

Ook gaat Bibelot weer verder met het anderhalve meter programma. Zo kondigde zij woensdag in samenwerking met Schouwburg Kunstmin twee nieuwe tijdsloten aan voor het eerder uitverkochte expeditiefestival Wanderlust op 12 december. Daarnaast wordt op 19 december het jaar afgesloten met een uitverkochte editie van de Megamuziekquiz.

In het nieuwe jaar staan voor de muziekliefhebbers onder andere Frank Boeijen, Ten Times A Million, Kingfisher Sky en Spinvis op het programma. Het hele programma is te zien op www.bibelot.net.

Lees ook

nijverheidstraat

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.