gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Concerten van Bibelot nu ook te zien via livestreams

43c8fb5c0e1b8954e0e98bec9ec2342d.jpg

Door de coronacrisis kan Bibelot een stuk minder bezoekers ontvangen. Daarom hebben zij besloten om de live-ervaring naar het publiek te brengen. Sinds een aantal weken presenteert het Dordtse Poppodium wekelijkse gratis livestreams met optredens van veelbelovend talent.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Deze week is de Rotterdamse indieband Elephant aan de beurt. Het concert is op vrijdag 20 november om 21.00 uur te zien via Youtube en Facebook. Eerder waren er al optredens te zien van de nieuwe talenten Madoux, Rheintraum en Thyrza. Voor iedereen die de concerten niet live kan meekijken, zijn ze na de uitzending online beschikbaar.

Ook gaat Bibelot weer verder met het anderhalve meter programma. Zo kondigde zij woensdag in samenwerking met Schouwburg Kunstmin twee nieuwe tijdsloten aan voor het eerder uitverkochte expeditiefestival Wanderlust op 12 december. Daarnaast wordt op 19 december het jaar afgesloten met een uitverkochte editie van de Megamuziekquiz.

In het nieuwe jaar staan voor de muziekliefhebbers onder andere Frank Boeijen, Ten Times A Million, Kingfisher Sky en Spinvis op het programma. Het hele programma is te zien op www.bibelot.net.

Lees ook

zwembadcombifoto.jpg

Afschuw na explosie in entreehal zwembad: ‘Had anders kunnen aflopen’

Zwembad de Fakkel in Ridderkerk neemt na de explosie in de entreehal van afgelopen vrijdag geen extra maatregelen. Dat laat manager Ad Fransen weten. Hij is opgelucht dat niemand gewond raakte. “Een klein aantal mensen heeft het zien gebeuren, gelukkig op veilige afstand. Dit had natuurlijk anders kunnen aflopen.”

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.