gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Concerten van Bibelot nu ook te zien via livestreams

43c8fb5c0e1b8954e0e98bec9ec2342d

Door de coronacrisis kan Bibelot een stuk minder bezoekers ontvangen. Daarom hebben zij besloten om de live-ervaring naar het publiek te brengen. Sinds een aantal weken presenteert het Dordtse Poppodium wekelijkse gratis livestreams met optredens van veelbelovend talent.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Deze week is de Rotterdamse indieband Elephant aan de beurt. Het concert is op vrijdag 20 november om 21.00 uur te zien via Youtube en Facebook. Eerder waren er al optredens te zien van de nieuwe talenten Madoux, Rheintraum en Thyrza. Voor iedereen die de concerten niet live kan meekijken, zijn ze na de uitzending online beschikbaar.

Ook gaat Bibelot weer verder met het anderhalve meter programma. Zo kondigde zij woensdag in samenwerking met Schouwburg Kunstmin twee nieuwe tijdsloten aan voor het eerder uitverkochte expeditiefestival Wanderlust op 12 december. Daarnaast wordt op 19 december het jaar afgesloten met een uitverkochte editie van de Megamuziekquiz.

In het nieuwe jaar staan voor de muziekliefhebbers onder andere Frank Boeijen, Ten Times A Million, Kingfisher Sky en Spinvis op het programma. Het hele programma is te zien op www.bibelot.net.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

artikelfoto oversteken stadspolders

Omwonenden willen aanpassing bij deze oversteekplaats: 'Je hebt amper tijd'

Bewoners van de Dordtse wijk Stadspolders maken zich zorgen over de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum De Bieshof. Vooral ouderen en mensen die slecht ter been zijn zouden de overkant niet altijd halen voordat het verkeerslicht weer op rood springt. Volgens omwonenden leidt dat geregeld tot onveilige situaties.

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

Screenshot 2026-06-16 at 20.36.43

Dordtse editie van Swim to Fight Cancer gaat dit jaar niet door

Zwemmen om geld op te halen voor kankeronderzoek. Zeven keer eerder was dat mogelijk in Dordrecht tijdens Swim to Fight Cancer (voorheen City Swim), maar de achtste editie komt dit jaar niet van de grond. “Ik trek het me als voorzitter het meest aan”, vertelt Erik van Heijningen.