gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Convenant Binnenstadsontwikkeling getekend

Na lang onderhandelen is gisteravond eindelijk het convenant Binnenstadsontwikkeling getekend. Zeven partijen, waaronder de gemeente Dordrecht, de ondernemers vereniging DOV, Horeca Nederland en de club van vastgoedondernemers VCOD schaarden zich achter de ambitieuze plannen om de binnenstad van Dordrecht nog verder te ontwikkelen. “Dordrecht moet in 2018 de beste binnenstad van Nederland zijn”, aldus Cees van Netten van VCOD.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Ondanks alle positieve inspanningen in de Dordtse binnenstad, blijven de komende jaren investeringen noodzakelijk om de ondernemers profijt te laten hebben van de resultaten. Met name de verbinding tussen havengebied, Voorstraatshaven en het kernwinkelgebied en de verbinding tussen Stadswerven en de binnenstad verdienen aandacht.

Daarnaast is nog aantal doelstellingen in het convenant specifiek benoemd. Zo moet water het kenmerk van Dordrecht worden, moet de imago van de bereikbaarheid verbeterd worden en zal de acquisitie van nieuwe winkels zich voornamelijk richten op mode en het luxe segment.

De invoering van het soms omstreden Ondernemersfonds is ook een feit. De gemeente Dordrecht zal daar bij wijze van aanmoediging EUR 65.000 in storten.

Lees ook

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.