Dordrecht, Netherlands

Creatief schrijven in het Schrijverscafé

Altijd al op een creatieve manier teksten willen leren schrijven? Dat kan vanaf vandaag in het Schrijverscafé in de Prinsemarij.
Dennis Koorevaar | 16 november 2017 14:21 | Aangepast op 16 november 2017 14:21
Veel mensen zeggen dat zij niet kunnen schrijven, maar volgens Sandra Utterijn-Klijnsmit is dat niet zo. Daarom heeft zij het Schrijverscafé opgericht.

Tijdens de ochtend krijgen de deelnemers verschillende schrijfopdrachten. Zo schrijven ze gedichtjes of een brief naar iets of iemand die ze vertellen wat ze willen veranderen.

Mocht je willen meedoen aan het Schrijverscafé dan kan dat door binnen te lopen bij de Prinsemarij tussen 10.00 uur en 12.00 uur. Elke derde donderdag van de maand staat daar vanaf nu in het teken van schrijven.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Twee messen en één pistool ingeleverd tijdens speciale actie

De wapeninleveractie in Zwijndrecht heeft donderdag twee messen en een alarmpistool opgeleverd. Inwo...

Zaterdag in Studio De Witt: Wouter van der Spoel en Ronnie de Groot

Zaterdag ontvangt presentator Ben Corino raadslid Wouter van der Spoel en filmmaker Ronnie de Groot ...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Op Pad Met Ad: Viert u nog Sinterklaas?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik de Dordtse straten lan...

Buschauffeur krijgt eten in gezicht gegooid en wordt met de dood bedreigd

Een buschauffeur in Dordrecht is donderdagmiddag bedreigd met de dood. Ook kreeg hij eten in zijn ge...

Man opgepakt die pinde in Ajax-fanshop met gestolen pas Dordtse school

De politie heeft de man aangehouden die afgelopen zomer een pinpas van een Dordtse basisschool heeft...