gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Culturen ontdekken tijdens lekkere lunch

4909806f399ae2d9093bddf00b84a97d

Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lucht waarbij je nieuwe Nederlanders die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan zijn gevlucht. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lunch waarbij je nieuwe Nederlanders, die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan kunt ontmoeten. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.

Iedereen is welkom bij de Ontmoetingslunch, georganiseerd door De Taalclub, op zaterdag 16 februari van 13:00 uur tot en met 16:00 uur. Deze wordt gehouden aan de Nieuwstraat 12, de entree is gratis. Het thema van deze derde ontmoetingslunch is 'liefde'. De spellen die na de lunch gespeeld worden staan dan ook in het teken van Valentijnsdag.

De Taalclub helpt nieuwe Nederlanders bij taallessen en het vinden van hun

plek in de Nederlandse maatschappij.

Lees ook

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.