gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Culturen ontdekken tijdens lekkere lunch

4909806f399ae2d9093bddf00b84a97d.jpg

Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lucht waarbij je nieuwe Nederlanders die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan zijn gevlucht. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.

Jeanne van Bommel |  | Aangepast op
Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lunch waarbij je nieuwe Nederlanders, die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan kunt ontmoeten. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.

Iedereen is welkom bij de Ontmoetingslunch, georganiseerd door De Taalclub, op zaterdag 16 februari van 13:00 uur tot en met 16:00 uur. Deze wordt gehouden aan de Nieuwstraat 12, de entree is gratis. Het thema van deze derde ontmoetingslunch is 'liefde'. De spellen die na de lunch gespeeld worden staan dan ook in het teken van Valentijnsdag.

De Taalclub helpt nieuwe Nederlanders bij taallessen en het vinden van hun

plek in de Nederlandse maatschappij.

Lees ook

voormonique.png

Auto botst tegen geluidswal, muur komt op spoor

Een auto is vrijdagochtend tegen een geluidsmuur tussen het spoor en de Transvaalstraat in Dordrecht gebotst. Daar ging een aanrijding met een andere auto aan vooraf.

IMG-20260428-WA0021.jpg

Geëvacueerde bewoners Spuiweg nog niet naar huis na grote brand

De oorzaak van de brand aan de Spuiweg van afgelopen dinsdag is nog steeds niet bekend, laat de politie weten. De buren die eerder deze week werden geëvacueerd, hebben vooralsnog niet thuis kunnen slapen en worden sindsdien elders opgevangen.

rijnmondzonnig.jpg

Vandaag een stralende dag met 25 graden, maar daarna slaat het weer om

De maand mei is vandaag begonnen en doet dat met zomerse temperaturen! Dat betekent dat de temperatuur zal gaan oplopen naar 25 graden en plaatselijk kan het zelfs 26 graden worden.

fotowoonwagenbewoners.png

Woonwagenbewoners die weg moeten voor nieuwbouwwijk kennen nieuwe plek

De woonwagenbewoners die moeten wijken voor de Dordtse nieuwbouwwijk Maasterras, verhuizen naar Wielwijk. Daar komen ze terecht aan de Reeweg Zuid, op de plek waar eerder De Vrije Tuinder zat. Die volkstuinvereniging is in 2023 verhuisd naar een terrein aan de Schenkeldijk.

fotopersburobusinkhagi.jpg

Heg en tuinhuis in brand, veel rook en vlammen te zien

Een tuinhuis en heg in Hardinxveld-Giessendam hebben donderdagavond in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij.

FOTO struikelsteen Kees de Koko.png

Kees de Kok werd doodgeschoten, maar krijgt nu struikelsteen: ‘Eerlijk gezegd waren wij Kees ook vergeten’

Aan de Stationsweg 165 in Sliedrecht wordt zaterdag een struikelsteen gelegd. De steen wordt gelegd voor Kees de Kok, want hij woonde daar 83 jaar geleden. Tijdens de Tweede Wereldoorlog doet hij mee aan de april/mei staking van 1943. Op 3 mei 1943 wordt hij daarvoor gearresteerd door de Duitse bezetters en daarna zonder eerlijk proces gefusilleerd. “Het is belangrijk dat de mensen die bij de staking betrokken zijn geweest, in herinnering blijven.”