Dordrecht, Netherlands

Culturen ontdekken tijdens lekkere lunch

Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lucht waarbij je nieuwe Nederlanders die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan zijn gevlucht. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.
Jeanne van Bommel | 14 februari 2019 15:40 | Aangepast op 14 februari 2019 15:40
Zaterdag staat tijdens een heerlijke Syrische maaltijd ontmoeting centraal. De Taalclub organiseert een lunch waarbij je nieuwe Nederlanders, die zijn gevlucht uit onder andere Syrië, Eritrea of Soedan kunt ontmoeten. Samen eten, met elkaar in contact komen en luisteren naar elkaars verhalen: dat is het idee voor deze middag.

Iedereen is welkom bij de Ontmoetingslunch, georganiseerd door De Taalclub, op zaterdag 16 februari van 13:00 uur tot en met 16:00 uur. Deze wordt gehouden aan de Nieuwstraat 12, de entree is gratis. Het thema van deze derde ontmoetingslunch is 'liefde'. De spellen die na de lunch gespeeld worden staan dan ook in het teken van Valentijnsdag.

De Taalclub helpt nieuwe Nederlanders bij taallessen en het vinden van hun

plek in de Nederlandse maatschappij.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Lees ook

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...