Dordrecht, Netherlands

Cultuursafari 2018 in Dordrecht

Ruim 900 leerlingen van voortgezet onderwijs, VMBO en PABO fietsen van dinsdag 25 tot en met vrijdag 28 september de cultuursafari in Dordrecht. Daarbij maken ze kennis met zeven culturele organisaties.
Gert van der Steen | 17 september 2018 13:28 | Aangepast op 17 september 2018 13:28
Onder andere het Onderwijsmuseum, Bibelot, de bibliotheek en ToBe staan op het programma. De leerlingen maken kennis met zowel het creatieve als het organisatorische proces van deze cultuurinstellingen.


De leerlingen worden zelf bij het creatieve gebeuren betrokken en doen mee in het maakproces. Hoe werkt cameravoering bij The Movies? Hoe kun je danser worden bij een dansvoorstelling in Kunstmin?


Deze editie 2018 is in zoverre bijzonder dat er een speciaal programma voor VMBO is en dat ook de eerstejaars studenten van de Pabo dit jaar meedoen.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...