De organisatie van Cycle for Hope meldt dat ze nog wachten op 3000 a 4000 euro. Dat betekent dat het bedrag van 380.000 euro, dat afgelopen weekend werd genoemd, niet het eindbedrag is.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.
De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.
De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.
Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.
Wat als je terug kon reizen naar 1350 en horen hoe muzikanten toen muziek maakten? Die tijdreis wordt binnenkort bijna mogelijk: onderzoekers hebben namelijk geluid weten te ontfutselen van de oudste blokfluit van ons land. “Ik wil oude instrumenten weer tot leven wekken.”
Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.