gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

D66 en VSP niet eens met plannen voor de sportclubs

ab19433fe6e88b269d71d26daf2179bc

D66 en de VSP willen dat voetbalvereniging Dubbeldam minstens net zoveel ruimte krijgt in haar nieuwe locatie als ze nu heeft, dat Tafeltennisvereniging Dordrecht (TTVD) een eigen ruimte krijgt die geschikt is voor tafeltennis en er rekening gehouden wordt met de exploitatie van de verenigingen bij het betalen van de huur.Als dat niet naar voren komt in de commissievergadering van dinsdagavond, dan dienen de partijen een amendement in tijdens de gemeenteraad van volgende week. In een amendement wordt voorgesteld om het besluit te veranderen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Voetbalvereniging Dubbeldam, korfbalclub Movado en de tafeltennissers van TTVD zouden aanvankelijk samen één accommodatie gaan bouwen op sportpark Schenkeldijk. Dat bleek vorig jaar 8 ton duurder te worden dan de gemeente ervoor uitgetrokken had.

D66 en VSP kunnen zich niet vinden in de huidige uitwerking van een oplossing voor de drie sportverenigingen. De gemeente wil dat Movado en TTVD naar de sporthal De Dijk gaan. Daar zitten ook al de volleyballers van NextVolley. VV Dubbeldam zou in het nieuwe plan een eigen andere accommodatie krijgen, centraal op het sportcomplex Schenkeldijk.

Daarin krijgt TTVD geen eigen ruimte voor de tafeltennis en v.v. Dubbeldam moet een groot deel van de nieuwbouw zelf betalen. Margret Stolk van de VSP vindt dit echt niet kunnen.”Verenigingen moeten ruimte inleveren en sommige moeten ook fors bijbetalen aan hun eigen huur. Als de prijzen te hoog worden kunnen sommige verenigingen straks niet blijven bestaan. Kijk naar de tafeltennisclub, die heeft 120 leden, dat zou zo zonde zijn. Sportclubs moet je niet uitpersen, die moet je koesteren.”

De oorzaak van de problemen zou zijn ontstaan doordat de coalitie zich streng moet vasthouden aan een verouderd budget plan, zegt Kevin Noels van D66. “Er moet een verandering komen in de houding van het college, anders zal het niet goed voor de verenigingen aflopen. Wij zitten nu met serieuze vragen, waar wij ook antwoord op willen.”

Lees ook

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”

xiefei__123-marry-2507289

Trouwen wordt steeds duurder, kijk hier wat het in onze streek kost

Voor velen is het een dag om over te dromen. De trouwdag. De kosten van een bruiloft houden je daartegen wellicht ’s nachts wél wakker. Deze verschillen per gemeente, en niet zo een beetje ook. Zo kan je, doordeweeks, in sommige gemeenten voor een paar honderd euro al het ja-woord geven en in anderen zit je boven de 1000 euro. Gelukkig lopen de kosten in onze streek niet zo hoog op.