Dordrecht, Netherlands

D66 helpt Voedselbank

D66 gaat op vrijdag 11 mei aan de slag voor en met de Voedselbank. Ze gaan niet alleen helpen met inzamelen van voedsel, maar gaan ook koken voor de vrijwilligers en vooral met hen praten.
Gert van der Steen | 26 april 2018 12:44 | Aangepast op 26 april 2018 12:44
Overdag wordt in twee ploegen voedsel ingezameld bij Plus Valkzicht en ‘s avonds wordt er in wijkcentrum de Koloriet in Oud-Krispijn voor de vrijwilligers gekookt. D66-ers worden opgeroepen in te schrijven voor het diner, zodat de vrijwilligers gratis mee-eten.

Het avondprogramma bestaat verder uit praten. Praten over de sociale cohesie in de wijken, over het tegengaan van voedselverspilling bij winkels en over schuldhulpverlening die mensen afhankelijk maakt van de Voedselbank. En wat hebben mensen eigenlijk nodig om hun eigen broek op te houden.

Met deze dag wil D66 haar waardering en respect tonen voor de vrijwilligers van de Voedselbank.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...