Dordrecht, Netherlands

D66 kiest voor vernieuwing

D66 Dordrecht heeft de kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018 bekendgemaakt. Daaruit blijkt dat ervaren politici, zoals Nelleke de Smoker, plaats moeten maken voor nieuwe gezichten.
Jasmin Zahirovic | 5 december 2017 11:35 | Aangepast op 5 december 2017 11:35
Kevin Noels werd eerder dit jaar al gekozen tot lijsttrekker van D66 Dordrecht. Hij nam daarmee het stokje over van Nelleke de Smoker, die sinds 2011 lijsttrekker was. Uit de kandidatenlijst blijkt nu dat De Smoker op een onverkiesbare positie is geplaatst.


Noels was bestuurslid en al enige tijd actief binnen D66. Met hem als kandidaat kiest de partij naar eigen zeggen voor vernieuwing. Dat blijkt verder ook uit het feit dat de rest van de kieslijst gedomineerd wordt door relatief onbekende gezichten.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...