Dordrecht, Netherlands

Da Vinci College laat zien wat het in huis heeft

Het is één van de moeilijkste en belangrijkste beslissingen die je maakt in je leven: een vervolgopleiding kiezen. Daarom houden universiteiten en scholen jaarlijks open dagen. Afgelopen zaterdag had het Da Vinci College daarom een open dag.
Matthijs Meerman | 3 december 2019 16:27 | Aangepast op 3 december 2019 16:27
Iedereen die een MBO-opleiding wil gaan volgen was welkom. Je kon op de open dag bijvoorbeeld zien hoe een lasrobot werkt. Bovendien heeft de koksopleiding een grote verandering gedaan om meer met de praktijk aan te sluiten: grand café Belissimo gaat voortaan verder als LEO.

“We hebben het hele gebouw verbouwd, met bijvoorbeeld nieuwe keukens,” vertelt Gert Zaat, docent aan de koksopleiding. “De keukens voldoen volledig aan de nieuwe eisen, het kan dus bijna niet beter dat je hier je opleiding doet.”

De leerlingen koken daar niet alleen voor proef, het restaurant is doordeweeks geopend van 09:00 uur tot 20:00 uur.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...