gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Daar is het nieuwe paadje op het Leerpark voor

38941f3597777e9f6a47feac1d5c60a5

Het Leerpark is volop in ontwikkeling. Naast scholen en huizen, verscheen er de afgelopen weken opeens een paadje bij. Maar waar die voor diende, was voor niemand echt duidelijk.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
"Ik denk voor een voetpad", vertelt een jongen, die in zijn pauze snel even heen- en weer loopt naar de supermarkt. "Misschien omdat mensen hier te hard rijden?", vult een meisje aan.

Het paadjes is aangelegd voor de woningen op Valkzicht, legt Cor van Dijk van de gemeente Dordrecht uit. "Zij gaven aan dat ze het een gevaarlijke situatie als we met de fiets over moeten steken om op de fietsroute te komen. Dan moeten we min of meer tussen de pollers (van de bussluis op het Leerpark, red.) slalommen."

De gemeente heeft naar het probleem gekeken en besloten het extra paadje aan te leggen."Het is misschien net iets veiliger als we een rechte oversteek maken, zodat mensen direct met de fiets of als voetganger op de langzaamverkeerroute kunnen komen. Daarom hebben we een extra doorsteekje gemaakt."

Lees ook

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

gemeenteridderkerkhardrijders

Zo neemt deze gemeente maatregelen tegen hardrijders

De gemeente Ridderkerk gaat op verschillende plekken maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat verkeer minder hard rijdt. De werkzaamheden vinden binnen nu en het einde van het jaar plaats.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.