Dordrecht, Netherlands

Dagelijks Brood mag wél bezorgen

Het project Dagelijks Brood mag toch na de avondklok bezorgen. Eerder kondigde Beter Voor Dordt aan dit niet te mogen en dus wilden ze vanavond een motie indienen tijdens de gemeenteraad. Burgemeester Wouter Kolff laat weten dat het project ook na de avondklok door mag gaan met bezorgen van de 'noodzakelijke boodschappen'.
Isabel Pijnappels | 26 januari 2021 16:40 | Aangepast op 26 januari 2021 16:40
Het project Dagelijks Brood bezorgt dagelijks na sluiting van de supermarkten boodschappenpakketten bij huishoudens die zijn aangedragen door het sociaal wijkteam of andere hulpverleningsinstanties. Deze huishoudens hebben zelf niet genoeg geld om boodschappen te betalen.

De partij liet weten het niet te begrijpen dat maaltijdbezorgers wel de straat op mogen. “Het is niet uit te leggen dat we boodschappen en bijvoorbeeld pizza’s wel kunnen laten bezorgen na 21.00 uur, maar dat mensen die zijn aangewezen op deze vorm van hulpverlening nu in de kou blijven staan. Dit goede voedsel verdwijnt in de container als het niet kan worden bezorgd bij mensen die het goed kunnen gebruiken."

Beter Voor Dordt is blij dat het goede doel toch de straat op mag. "Wat niet geregeld leek te kunnen worden, werd na verspreiding van genoemde motie ineens toch geregeld. Wij danken de burgemeester voor zijn inzet en zijn blij dat Dagelijks Brood vanaf vanavond haar belangrijke werk weer voort kan zetten."

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Te laat en te weinig informatie: hierdoor gaat Eallum dit jaar niet door

Onvolledige informatie die te laat werd aangeleverd en gebrekkige communicatie. Dat is in hoofdlijne...

Deze oude schuur brengt verborgen geschiedenis Kinderdijk tot leven

Het moet een voor velen onbekende geschiedenis van Kinderdijk tot leven wekken: een oude, vervallen ...

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...

Inspecteurs nemen 200 'civiele kunstwerken' onder de loep: 'Gebruik moet veilig kunnen'

Gewapend met onder meer fototoestel, pen, papier en rolmaat heeft een gespecialiseerd team afgelopen...

Gymzaal, buurthuis of kazerne: bij crisis moet je daar terecht kunnen voor hulp

Het kabinet wil in elke buurt een noodsteunpunt waar mensen terecht kunnen als het crisis is. Minist...

Beste KKD-talent komt ook dit seizoen uit samenwerking FC Dordrecht en Feyenoord

Jaden Slory is woensdagavond benoemd tot beste talent van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie....