gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Dakloosheid zal toenemen"

Als het Rijk het tekort voor de voorziening Beschermd Wonen niet aanvult, zal de dakloosheid in de regio toenemen. Deze voorspelling deed rayonmanager Krol van het Leger des Heils in het programma Studio De Witt van Drechtstad FM. Hij sprak van een acuut probleem.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Afgelopen week luidde wethouder Lambregts de noodklok over een tekort van 4 miljoen euro bij het Beschermd Wonen in de Drechtsteden, waardoor 140 mensen in de tweede helft van dit jaar niet meer verzorgd kunnen worden. “Veel van die mensen zitten in een kwetsbare groep en zullen terugvallen en op straat terecht komen.”

“Mijn hoop is gevestigd op staatssecretaris Van Rijn dat hij eind deze maand het probleem heeft opgelost en we meer geld krijgen”, aldus Krol. “Anders zullen de gemeenten het zelf moeten oplossen. Linksom of rechtsom moet er een oplossing komen.”

Lees hier het eerdere  nieuws over de tekorten bij Beschermd Wonen http://www.rtvdordrecht.nl/zorgen-over-beschermd-wonen/nieuws/item?207051

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

archieffotopolitie

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.