gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Dakloosheid zal toenemen"

Als het Rijk het tekort voor de voorziening Beschermd Wonen niet aanvult, zal de dakloosheid in de regio toenemen. Deze voorspelling deed rayonmanager Krol van het Leger des Heils in het programma Studio De Witt van Drechtstad FM. Hij sprak van een acuut probleem.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Afgelopen week luidde wethouder Lambregts de noodklok over een tekort van 4 miljoen euro bij het Beschermd Wonen in de Drechtsteden, waardoor 140 mensen in de tweede helft van dit jaar niet meer verzorgd kunnen worden. “Veel van die mensen zitten in een kwetsbare groep en zullen terugvallen en op straat terecht komen.”

“Mijn hoop is gevestigd op staatssecretaris Van Rijn dat hij eind deze maand het probleem heeft opgelost en we meer geld krijgen”, aldus Krol. “Anders zullen de gemeenten het zelf moeten oplossen. Linksom of rechtsom moet er een oplossing komen.”

Lees hier het eerdere  nieuws over de tekorten bij Beschermd Wonen http://www.rtvdordrecht.nl/zorgen-over-beschermd-wonen/nieuws/item?207051

Lees ook

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.