gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Dakloosheid zal toenemen"

Als het Rijk het tekort voor de voorziening Beschermd Wonen niet aanvult, zal de dakloosheid in de regio toenemen. Deze voorspelling deed rayonmanager Krol van het Leger des Heils in het programma Studio De Witt van Drechtstad FM. Hij sprak van een acuut probleem.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Afgelopen week luidde wethouder Lambregts de noodklok over een tekort van 4 miljoen euro bij het Beschermd Wonen in de Drechtsteden, waardoor 140 mensen in de tweede helft van dit jaar niet meer verzorgd kunnen worden. “Veel van die mensen zitten in een kwetsbare groep en zullen terugvallen en op straat terecht komen.”

“Mijn hoop is gevestigd op staatssecretaris Van Rijn dat hij eind deze maand het probleem heeft opgelost en we meer geld krijgen”, aldus Krol. “Anders zullen de gemeenten het zelf moeten oplossen. Linksom of rechtsom moet er een oplossing komen.”

Lees hier het eerdere  nieuws over de tekorten bij Beschermd Wonen http://www.rtvdordrecht.nl/zorgen-over-beschermd-wonen/nieuws/item?207051

Lees ook

huurder pand.png

Hoofdhuurder oud schoolgebouw langs N3 sleept gemeente voor de rechter

Stichting Home, de hoofdhuurder van het voormalige schoolgebouw aan de Merwedestraat in Dordrecht, wil het eerder uitgebrachte rapport van de gemeente Dordrecht van tafel halen. Volgens dat rapport is het gebouw onveilig door brandgevaar. De stichting is van mening dat het onderzoek onjuist en onvolledig is, dus gaan ze naar de rechter.

FC Dordrecht tegen ADO

Veiligheidsmaatregelen getroffen: geen kampioensschaal voor ADO aan de Krommedijk

Als ADO Den Haag komende zondag kampioen wordt bij FC Dordrecht, wordt er geen kampioensschaal uitgereikt. Dat heeft de gemeente Dordrecht uit veiligheidsoverwegingen besloten. Ook roept de club supporters op om met een geldig toegangsbewijs en legitimatiebewijs naar het stadion te komen.

Makkelie

Dordtse scheidsrechter Danny Makkelie naar WK: ‘Enorme waardering’

Scheidsrechter Danny Makkelie mag zich deze zomer melden op het wereldkampioenschap voetbal in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. De Dordtenaar floot in 2022 ook al op het WK in Qatar en was de leidsman op twee Europese Kampioenschappen, in wedstrijden in de Champions League en in de finale van de Europa League in 2020.

Brug over de Noord 2.jpg

Brug over de Noord even gestremd

De Brug over de Noord tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht is vrijdagmiddag ongeveer een uur gestremd geweest. Dat leverde in de directe omgeving vertraging op.

foto artikel hoedenmaakster.jpg

Erna maakt hoed voor Beatrix in 'Máxima': 'Ik heb de serie al drie keer teruggekeken'

Waar de een de serie ‘Máxima’ één keer uitkijkt, heeft Erna de afleveringen al honderden keren gezien. Aankomende zaterdag komt laatste aflevering van de bekende serie uit. En juist Erna’s hoeden hebben een prominente plek in de populaire serie.

archieffotopolitie.png

Bewoonster is nepagent te slim af, 17-jarige aangehouden

Een 17-jarige nepagent uit Dordrecht is aangehouden. Hij kwam eind maart bij een vrouw in Zevenhuizen langs om zogenaamd waardevolle spullen veilig te stellen, maar had er niet op gerekend dat de bewoonster inmiddels de echte politie had ingeschakeld.