Dordrecht, Netherlands

Dalton Lyceum kan picknicken

De leerlingen van het Stedelijk Dalton Lyceum aan de Overkampweg kunnen vanaf 9 maart in hun pauze lekker buiten een boterhammetje eten.
Gert van der Steen | 26 februari 2015 13:53 | Aangepast op 26 februari 2015 13:53
Op verzoek van de ouderraad hebben leerlingen van VSO De Hoge Brug, een Rotterdamse school voor verstandelijk gehandicapte leerlingen, 7 picknicktafels ontworpen en gemaakt. Die zijn bestemd voor het schoolplein van de vestiging aan de Overkampweg, waar de leerlingen van atheneum en gymnasium hun opleiding volgen.

Op 9 maart wordt de laatste afgeleverd en feestelijk in gebruik genomen. De leerlingen van De Hoge Brug hebben daarbij een ereplaats.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...