Dordrecht, Netherlands

Dalton Lyceum mist finale NK Debatteren

Scholieren uit ongeveer 80 scholen kwamen vrijdag 10 en zaterdag 11 november bijeen in Gorinchem voor de voorrondes van het NK Debatteren. De delegatie van het Dalton Lyceum is er dit jaar echter niet in geslaagd een plaats in de finale te bemachtigen.
Jasmin Zahirovic | 14 november 2017 12:39 | Aangepast op 14 november 2017 12:39
De scholieren van het Dalton Lyceum zijn op de 14e plaats geëindigd, wat niet genoeg was voor een plek in de finale.

Het kampioenschap wordt al sinds 1998 georganiseerd door het Nederlands Debat Instituut. Het NK voor scholieren wordt mogelijk gemaakt door het ministerie van Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Universiteit Utrecht, Mendelcollege in Haarlem en het Gymnasium in Gorinchem.

Afgelopen vrijdag en zaterdag vonden de eerste twee voorrondes plaats. De laatste voorronde is op 1 december. In totaal gaan er 32 scholen door naar de finale op 20 januari op de Universiteit Utrecht.

Lees ook

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

Steekpartij in gevangenis blijkt poging tot zelfdoding, hulpdiensten uitgerukt

Hulpdiensten zijn dinsdag rond het middaguur uitgerukt naar de gevangenis in Dordrecht vanwege een v...