Dordrecht, Netherlands

Dalton Lyceum mist finale NK Debatteren

Scholieren uit ongeveer 80 scholen kwamen vrijdag 10 en zaterdag 11 november bijeen in Gorinchem voor de voorrondes van het NK Debatteren. De delegatie van het Dalton Lyceum is er dit jaar echter niet in geslaagd een plaats in de finale te bemachtigen.
Jasmin Zahirovic | 14 november 2017 12:39 | Aangepast op 14 november 2017 12:39
De scholieren van het Dalton Lyceum zijn op de 14e plaats geëindigd, wat niet genoeg was voor een plek in de finale.

Het kampioenschap wordt al sinds 1998 georganiseerd door het Nederlands Debat Instituut. Het NK voor scholieren wordt mogelijk gemaakt door het ministerie van Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Universiteit Utrecht, Mendelcollege in Haarlem en het Gymnasium in Gorinchem.

Afgelopen vrijdag en zaterdag vonden de eerste twee voorrondes plaats. De laatste voorronde is op 1 december. In totaal gaan er 32 scholen door naar de finale op 20 januari op de Universiteit Utrecht.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...