Dordrecht, Netherlands

Dana Verheij Nederlands kampioen schaken

Dordtenaar Dana Verheij is Nederlands kampioen schaken geworden in de meisjescategorie D. Ze wist in het Hemelvaartsweekend haar tegenstanders te verslaan.
Robert van Loon | 4 juni 2019 15:54 | Aangepast op 4 juni 2019 15:54
Tijdens het toernooi werd ze gedeeld eerste samen met Manasvita Basa en Amelia Jonkman. Tijdens een onderlinge driekamp werd beslist wie zich mocht kronen tot Nederlands kampioen. Hierin bleek de 12-jarige Dana de sterkste.


Dankzij haar overwinning mag Dana van 1 tot 12 augustus meedoen aan het Europees kampioenschap in Bratislava, Slowakije.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...