gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

David en Kimberly trouwen op Oudejaarsdag: 'Een bijzondere dag voor een bijzondere man'

2367884031575549f3b6d518576adf9c

Romantiek ten top op de laatste dag van het jaar voor Kimberly en David. Zij besloten om op de valreep van 2019 nog in het huwelijksbootje te stappen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het is een mooie dag om te trouwen, met dat vuurwerk enzo,” zegt Kimberly. “Natuurlijk zeg ik ja.” David gaat ook ja zeggen. “Ik heb al wat mislukkingen gehad, hopelijk heb ik nu de goede,” grapt hij.


Door het huwelijk van de tortelduifjes moest het Gouverneursplein het dit jaar met kerst wel ontgelden. In plaats van een echt kerstplein, ging alle creativiteit uit de buurt naar de mooiste dag van dit stel.


“We hebben vervoer geregeld, de toog zelf gemaakt. We hebben heel veel zelf gedaan en daar is veel tijd in gaan zitten, “ zegt David.


Dat is maar goed ook, want het feest zal vanavond in Krispijn tot in de kleine uurtjes duren. En daarmee is het een goed begin voor het huwelijk van David en Kimberly en 2020.

Lees ook

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.