gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

David en Kimberly trouwen op Oudejaarsdag: 'Een bijzondere dag voor een bijzondere man'

2367884031575549f3b6d518576adf9c.jpg

Romantiek ten top op de laatste dag van het jaar voor Kimberly en David. Zij besloten om op de valreep van 2019 nog in het huwelijksbootje te stappen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het is een mooie dag om te trouwen, met dat vuurwerk enzo,” zegt Kimberly. “Natuurlijk zeg ik ja.” David gaat ook ja zeggen. “Ik heb al wat mislukkingen gehad, hopelijk heb ik nu de goede,” grapt hij.


Door het huwelijk van de tortelduifjes moest het Gouverneursplein het dit jaar met kerst wel ontgelden. In plaats van een echt kerstplein, ging alle creativiteit uit de buurt naar de mooiste dag van dit stel.


“We hebben vervoer geregeld, de toog zelf gemaakt. We hebben heel veel zelf gedaan en daar is veel tijd in gaan zitten, “ zegt David.


Dat is maar goed ook, want het feest zal vanavond in Krispijn tot in de kleine uurtjes duren. En daarmee is het een goed begin voor het huwelijk van David en Kimberly en 2020.

Lees ook

opma breidel.png

‘Iedereen verdient een plek’, Ad bezoekt Cultureel Educatief Centrum Dordrecht

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad duikt in de wereld van het Cultureel Educatief Centrum Dordrecht (CECD). Gevestigd op de plek waar ooit treinkaartjes werden verkocht, heeft het centrum een belangrijke functie in de verhalen rond diversiteit en inclusie. Maar het streeft ook naar aandacht voor en erkenning van de slavernijgeschiedenis van de stad.

drugslab SLI.png

Politie zwaarbewapend bij ontmanteling van drugslab

Aan de Lelystraat in Sliedrecht is een drugslab ontmanteld. De politie is daarbij aanwezig geweest met vuurwapens. Er zijn twee verdachten aangehouden, zegt een woordvoerder van de politie.

wasbeer.png

Gedode Dordtse wasbeer: politiek reageert verontwaardigd, museum wil het dier graag hebben

De wasbeer die deze week werd gesnapt in de bevoorradingsruimte van Maasplaza in Dordrecht, maakt veel los. Zo roeren Dordtse politici zich en wil het Natuurhistorisch Museum Rotterdam het dier graag tentoonstellen. De wasbeer werd maandagnacht gevangen en afgemaakt, omdat het als bedreiging voor andere dieren wordt gezien. “Zegt iets over spanning tussen mens en natuur.”

jeugdboa.png

Alblasserdam stelt eerste jeugd-BOA aan: 'Voor de jongeren, tegen overlast'

De gemeente Alblasserdam heeft alsnog een jeugd-BOA aangesteld. Die moet zichtbaar zijn in de wijken, op scholen en bij evenementen en werkt samen met onder meer jongerenwerk, politie en het onderwijs.

fotoautobrandd.jpg

Geen rem op autobranden: nacht na vorige vuurzee is het opnieuw raak

De nieuwe reeks autobranden in Dordrecht stopt voorlopig niet. Ook een in de wijk Krispijn geparkeerde Volkswagen ontkwam dinsdagnacht niet aan vlammen.

fototrein.png

Zorgen om treinuitval tijdens lange brugsluiting: 'Ik mis het alternatief'

Wat als de MerwedeLingelijn met problemen kampt in de periode dat de Papendrechtsebrug dicht is voor al het verkeer? Een Statenlid én reizigers uiten hun zorgen dat dit ‘horrorscenario’ werkelijkheid wordt. "Ik mis nog gewoon hét alternatief."