gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

David en Kimberly trouwen op Oudejaarsdag: 'Een bijzondere dag voor een bijzondere man'

2367884031575549f3b6d518576adf9c

Romantiek ten top op de laatste dag van het jaar voor Kimberly en David. Zij besloten om op de valreep van 2019 nog in het huwelijksbootje te stappen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het is een mooie dag om te trouwen, met dat vuurwerk enzo,” zegt Kimberly. “Natuurlijk zeg ik ja.” David gaat ook ja zeggen. “Ik heb al wat mislukkingen gehad, hopelijk heb ik nu de goede,” grapt hij.


Door het huwelijk van de tortelduifjes moest het Gouverneursplein het dit jaar met kerst wel ontgelden. In plaats van een echt kerstplein, ging alle creativiteit uit de buurt naar de mooiste dag van dit stel.


“We hebben vervoer geregeld, de toog zelf gemaakt. We hebben heel veel zelf gedaan en daar is veel tijd in gaan zitten, “ zegt David.


Dat is maar goed ook, want het feest zal vanavond in Krispijn tot in de kleine uurtjes duren. En daarmee is het een goed begin voor het huwelijk van David en Kimberly en 2020.

Lees ook

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

Ongeluk N3 Laan van Europa geblurd

Twee auto’s botsen op N3, kinderen gecontroleerd door ambulancepersoneel

Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.