gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci College voorbeeld MBO

Het DaVInci College is het voorbeeld MBO van Nederland volgens de Sociaal Economische Raad (SER). Directeur Peter Vrancken van het DaVinci College is daar buitengewoon trots op. "We zijn er trots op, omdat het de SER is die het zegt. Zij zijn de werkgevers en werknemers van Nederland."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De school heeft de benoeming volgens de directeur te danken aan de hybride leeromgeving die het Leerpark biedt. Vrancken: "Dat wilzeggen dat onderwijs en bedrijven samen komen, samen werken en samen innoveren en samen ondernemen. Als het DaVinci College bieden we dan ook opleidingen waar de beroepspraktijk centraal staat."

Ook onderwijswethouder Peter Heijkoop is trots op de goede kwalificatie van de MBO-school. "Hier wordt op een hele effectieve manier gewerkt aan die mismatch. Studenten leren hier wat het bedrijfsleven nodig heeft. Dat sluit één op één aan, niet alleen studenten zijn daar razend enthousiast over, maar ook het bedrijfsleven en ook wij als gemeente zien dat graag omdat het werkloosheid voorkomt en de mismatch verkleind."

Volgens

Lees ook

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

yv202671193A09149

Wordt dit de volgende succesvolle Belg bij FC Dordrecht? ‘Wilde graag deze stap maken’

Beni Mpanzu is bezig aan een sterke voorbereiding bij FC Dordrecht. Vol vertrouwen blikt de 22-jarige nieuweling vooruit op zijn eerste seizoen in de competitie waar zijn hart vol van is. “Het klikt echt met hoe ik voetbal zie.”

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

Victor Verbrugge (links)  in actie WK 202607

Victor (22) na slechts vier jaar roeien vierde op het WK: ‘Ik heb alles eruit gehaald’

Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.

yv2026725NKS05139

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Al Khaleej (2-2)

In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.