gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci College voorbeeld MBO

Het DaVInci College is het voorbeeld MBO van Nederland volgens de Sociaal Economische Raad (SER). Directeur Peter Vrancken van het DaVinci College is daar buitengewoon trots op. "We zijn er trots op, omdat het de SER is die het zegt. Zij zijn de werkgevers en werknemers van Nederland."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De school heeft de benoeming volgens de directeur te danken aan de hybride leeromgeving die het Leerpark biedt. Vrancken: "Dat wilzeggen dat onderwijs en bedrijven samen komen, samen werken en samen innoveren en samen ondernemen. Als het DaVinci College bieden we dan ook opleidingen waar de beroepspraktijk centraal staat."

Ook onderwijswethouder Peter Heijkoop is trots op de goede kwalificatie van de MBO-school. "Hier wordt op een hele effectieve manier gewerkt aan die mismatch. Studenten leren hier wat het bedrijfsleven nodig heeft. Dat sluit één op één aan, niet alleen studenten zijn daar razend enthousiast over, maar ook het bedrijfsleven en ook wij als gemeente zien dat graag omdat het werkloosheid voorkomt en de mismatch verkleind."

Volgens

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.