gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci College voorbeeld MBO

Het DaVInci College is het voorbeeld MBO van Nederland volgens de Sociaal Economische Raad (SER). Directeur Peter Vrancken van het DaVinci College is daar buitengewoon trots op. "We zijn er trots op, omdat het de SER is die het zegt. Zij zijn de werkgevers en werknemers van Nederland."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De school heeft de benoeming volgens de directeur te danken aan de hybride leeromgeving die het Leerpark biedt. Vrancken: "Dat wilzeggen dat onderwijs en bedrijven samen komen, samen werken en samen innoveren en samen ondernemen. Als het DaVinci College bieden we dan ook opleidingen waar de beroepspraktijk centraal staat."

Ook onderwijswethouder Peter Heijkoop is trots op de goede kwalificatie van de MBO-school. "Hier wordt op een hele effectieve manier gewerkt aan die mismatch. Studenten leren hier wat het bedrijfsleven nodig heeft. Dat sluit één op één aan, niet alleen studenten zijn daar razend enthousiast over, maar ook het bedrijfsleven en ook wij als gemeente zien dat graag omdat het werkloosheid voorkomt en de mismatch verkleind."

Volgens

Lees ook

IMG-20260527-WA0038.jpg

Drenkeling gered uit zwemplas, traumahelikopter opgeroepen

Een drenkeling is woensdag gered uit de Dordtse zwemplas De Merwelanden. Het slachtoffer is volgens een politiewoordvoerder gereanimeerd en in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

fatbike1.png

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

politie prorail station sliedrecht.jpg

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

voetbal kijken kroeg cage.png

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.