gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Davinci en Cios Goes slaan de handen ineen

7e793a73420d0b22ce3df3a403dc62c9

De bestuurders van het Davinci college en Scalda hebben afgelopen vrijdag een intentieverklaring ondertekend met betrekking tot de samenwerking met Cios Goes. De opleidingen van Sport en Bewegen en het Cios gaat verder onder de naam Cios Zuid-west Nederland.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Met het tekenen van deze overeenkomst wordt de samenwerking tussen de scholen nu realiteit. Het samenwerkingscollege zal voor studenten beginnen in 2020. Voor de huidige studenten zal er niks veranderen. De toekomstige studenten krijgt een groter aanbod in profielen.

Cios Goes is een onderdeel van onderwijsinstelling Scalda en heeft momenteel een locatie in Goes en in Roosendaal. Kees Verburg, bestuurssecretaris van het Davinci college, zegt dat er lange tijd gesprekken plaatsvonden tussen beide partijen. “Ze hadden nog niet eerder samengewerkt. Cios zocht een nieuwe samenwerkingspartner en Davinci wilde deze positie graag overnemen.”

Hendrik-Jan van Arenthals is voorzitter van het college van bestuur van Scalda en is een van de personen die de verklaring heeft ondertekend. Hij zegt:”Door de opleidingen samen verder te combineren, kunnen wij een breder en kwalitatief sterker onderwijsaanbod bieden.”

Peter Vrancken, voorzitter van het college van het Davinci, is van mening dat door het samenwerkingscollege er meerdere voordelen zullen zijn voor de scholen. “De bundeling van expertise zal een extra impuls geven aan de opleidingen Sport en Bewegen.”

Lees ook

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

Noordtunnel foto

Let op: Noordtunnel komend weekend afgesloten

De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.