gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci opent We-Pair

edc48f427a08c37ea45708624d08bf30

Als je mobiel, telefoon of laptop kapot is kun je voortaan terecht bij het DaVinci College. Daar is dinsdagmiddag het leerbedrijf We-Pair geopend. In het leerbedrijf gaan studenten van de ICT-opleiding aan de slag.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens het DaVinci college werkt het beter om leerlingen in een bedrijfsvorm te laten werken. Dan krijgen ze een nieuwe prikkel en dat is erg leerzaam voor de studenten. "We zijn de shop gestart, omdat wij denken dat het goed is als je al vroeg begint te werken tijdens je opleiding. We noemen dat hybride leren hier bij het DaVinci College," vertelt één van de docenten.

De leerlingen lijken de nieuwe manier van leren fijn te vinden en erdoor gestimuleerd te worden. "Je merkt dat ze gelijk een stuk serieuzer zijn als het een opdracht voor een echt bedrijf is." Er worden overigens niet alleen reparaties uitgevoerd in de shop. Er worden cursussen gegeven, onder andere voor senioren.

In het begin zijn alleen leerlingen van niveau 3 aan het werk bij We-pair. Vanaf februari worden daar ook de studenten van het vierde niveau aan toegevoegd, zodat alle leerlingen tijdens hun studie een periode in de shop aan de slag gaan.

Lees ook

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.