gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci opent We-Pair

edc48f427a08c37ea45708624d08bf30

Als je mobiel, telefoon of laptop kapot is kun je voortaan terecht bij het DaVinci College. Daar is dinsdagmiddag het leerbedrijf We-Pair geopend. In het leerbedrijf gaan studenten van de ICT-opleiding aan de slag.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens het DaVinci college werkt het beter om leerlingen in een bedrijfsvorm te laten werken. Dan krijgen ze een nieuwe prikkel en dat is erg leerzaam voor de studenten. "We zijn de shop gestart, omdat wij denken dat het goed is als je al vroeg begint te werken tijdens je opleiding. We noemen dat hybride leren hier bij het DaVinci College," vertelt één van de docenten.

De leerlingen lijken de nieuwe manier van leren fijn te vinden en erdoor gestimuleerd te worden. "Je merkt dat ze gelijk een stuk serieuzer zijn als het een opdracht voor een echt bedrijf is." Er worden overigens niet alleen reparaties uitgevoerd in de shop. Er worden cursussen gegeven, onder andere voor senioren.

In het begin zijn alleen leerlingen van niveau 3 aan het werk bij We-pair. Vanaf februari worden daar ook de studenten van het vierde niveau aan toegevoegd, zodat alle leerlingen tijdens hun studie een periode in de shop aan de slag gaan.

Lees ook

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.