gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci opent We-Pair

edc48f427a08c37ea45708624d08bf30

Als je mobiel, telefoon of laptop kapot is kun je voortaan terecht bij het DaVinci College. Daar is dinsdagmiddag het leerbedrijf We-Pair geopend. In het leerbedrijf gaan studenten van de ICT-opleiding aan de slag.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens het DaVinci college werkt het beter om leerlingen in een bedrijfsvorm te laten werken. Dan krijgen ze een nieuwe prikkel en dat is erg leerzaam voor de studenten. "We zijn de shop gestart, omdat wij denken dat het goed is als je al vroeg begint te werken tijdens je opleiding. We noemen dat hybride leren hier bij het DaVinci College," vertelt één van de docenten.

De leerlingen lijken de nieuwe manier van leren fijn te vinden en erdoor gestimuleerd te worden. "Je merkt dat ze gelijk een stuk serieuzer zijn als het een opdracht voor een echt bedrijf is." Er worden overigens niet alleen reparaties uitgevoerd in de shop. Er worden cursussen gegeven, onder andere voor senioren.

In het begin zijn alleen leerlingen van niveau 3 aan het werk bij We-pair. Vanaf februari worden daar ook de studenten van het vierde niveau aan toegevoegd, zodat alle leerlingen tijdens hun studie een periode in de shop aan de slag gaan.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.