gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DaVinci opent We-Pair

edc48f427a08c37ea45708624d08bf30

Als je mobiel, telefoon of laptop kapot is kun je voortaan terecht bij het DaVinci College. Daar is dinsdagmiddag het leerbedrijf We-Pair geopend. In het leerbedrijf gaan studenten van de ICT-opleiding aan de slag.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens het DaVinci college werkt het beter om leerlingen in een bedrijfsvorm te laten werken. Dan krijgen ze een nieuwe prikkel en dat is erg leerzaam voor de studenten. "We zijn de shop gestart, omdat wij denken dat het goed is als je al vroeg begint te werken tijdens je opleiding. We noemen dat hybride leren hier bij het DaVinci College," vertelt één van de docenten.

De leerlingen lijken de nieuwe manier van leren fijn te vinden en erdoor gestimuleerd te worden. "Je merkt dat ze gelijk een stuk serieuzer zijn als het een opdracht voor een echt bedrijf is." Er worden overigens niet alleen reparaties uitgevoerd in de shop. Er worden cursussen gegeven, onder andere voor senioren.

In het begin zijn alleen leerlingen van niveau 3 aan het werk bij We-pair. Vanaf februari worden daar ook de studenten van het vierde niveau aan toegevoegd, zodat alle leerlingen tijdens hun studie een periode in de shop aan de slag gaan.

Lees ook

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

dagvaarding chemours

Stichting naar rechter om PFAS-vervuiling Chemours: ‘Veel mensen maken zich zorgen’

Stichting PFAS Vrij Green Claim start een civiele procedure tegen Chemours. De stichting wil de chemiegigant aansprakelijk stellen voor de PFAS-vervuiling in de omgeving van de fabriek, een einde aan verdere uitstoot en een financiële compensatieregeling.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.