Dordrecht, Netherlands

De beroepenweek: warmte bij restaurant Post

In het kader van de beroepenweek van RTV Dordrecht, gaan we iedere weekdag op zoek naar mensen die ondanks het warme weer gewoon moeten doorwerken.
Robert van Loon | 31 juli 2018 17:48 | Aangepast op 31 juli 2018 17:48
Vandaag restaurant Post waar het niet drukker of stiller dan normaal maar het wetrkt wel iets zwaarder. “Het was heel warm, maar we mochten gelukkig in een rokje werken en we konden veel drinken, dus op zich ging het wel”, aldus serveerster Sofie Noortman.

De gasten werden ook niet vergeten. “We gaven ze voetenbadjes en watermeloen, maar de meeste mensen gaan met het warme weer liever naar een strand dan een terras.”


Ook in de patisserie was het effect van de warmte te merken. “Gasten vragen meer om ons ijs dan onze ambachtelijke taarten, nu het wat minder heet is trekken de taarten weer aan’’, aldus Patissier Elise Bosua.&t=38s

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...