Dordrecht, Netherlands

De Biobak gaat weer van start

Komende zondag gaat het programma De Biobak weer van start. Het is een voortzetting van de vier afleveringen van vorig jaar.
Leo Roubos | 3 september 2019 17:30 | Aangepast op 3 september 2019 17:30
Voor De Biobak is onder meer samenwerking gezocht met het Biesboschcentrum in Dordrecht.

Komende zondag begint het programma met een mooie zonsopgang. Daarnaast zijn er 2 biologen te zien met hun biobak, een rijdend laboratorium met alles erop en eraan.

In De Biobak is veel bijzondere natuur te zien, zoals vogels, bloemen, prachtig riet, grienden van de Biesbosch, het ontstaan van de Biesbosch en veel water.

Het is kortom allerlei natuur dicht bij huis. Het programma hoopt mensen te stimuleren er zelf op uit te gaan, naar bijvoorbeeld de Biesbosch.&t=42s

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...

Alle gemeenten in onze streek gaan oefenen met noodsteunpunten: 'Belangrijk om te ervaren'

In de hele streek zullen gemeentes gaan oefenen noodsteunpunten. Met de verschillende pilots kan er ...