Dordrecht, Netherlands

De Biobak gaat weer van start

Komende zondag gaat het programma De Biobak weer van start. Het is een voortzetting van de vier afleveringen van vorig jaar.
Leo Roubos | 3 september 2019 17:30 | Aangepast op 3 september 2019 17:30
Voor De Biobak is onder meer samenwerking gezocht met het Biesboschcentrum in Dordrecht.

Komende zondag begint het programma met een mooie zonsopgang. Daarnaast zijn er 2 biologen te zien met hun biobak, een rijdend laboratorium met alles erop en eraan.

In De Biobak is veel bijzondere natuur te zien, zoals vogels, bloemen, prachtig riet, grienden van de Biesbosch, het ontstaan van de Biesbosch en veel water.

Het is kortom allerlei natuur dicht bij huis. Het programma hoopt mensen te stimuleren er zelf op uit te gaan, naar bijvoorbeeld de Biesbosch.&t=42s

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...