Dordrecht, Netherlands

De eerste namen Dordste Cultuurnacht bekend

Het duurt nog even, maar de eerste artiesten tijdens de Dordtse Cultuurnacht zijn bekend. Op 12 oktober vindt de derde editie plaats.
Alka Goos | 12 juli 2019 16:54 | Aangepast op 12 juli 2019 16:54
Schouwburg Kunstmin


In de tuin van Kunstmin kun je genieten van de AMI6, een dansende, vermakelijke en flirtende oldtimer. De van oorsprong Dordtse Tristan Kruithof brengt deze act speciaal voor de Dordtse Cultuurnacht naar zijn oude thuisstad. Verwonder je en laat je verrassen.


Popcentrale


Geniet van electro/singer songwriter Lijo, ze experimenteert met beats en loops in combinatie met haar beeldende popliedjes. De muziek wordt vergeleken met St Vincent, The Dø, Imogen Heap en Kate Bush. Dit jaar tourt ze door de UK, speelt ze ook op het Gothenburg Cultural Festival in Zweden en dus ook op de Dordtse Cultuurnacht.


De Bibliotheek AanZet


Lars van der Werf is Nederlands populairste dichter op social media en tijdens de Cultuurnacht is hij in Dordrecht met een bijzonder optreden waarbij hij voordraagt in het donker! In een volledig verduisterde bibliotheekga je met een zaklamp op expeditie, onderweg kom je allerlei verrassende activiteiten tegen.


ToBe


Bij ToBe maken jongeren vanaf 12 jaar in een sneltreinvaart van 5 lessen kennis met een muzikale theaterperformance en presenteren dit tijdens de Dordtse Cultuurnacht. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf opgeven.


Bibelot


De Dordtse techno producer en DJ Cønjecture gaat special voor de Dordtse Cultuurnacht de uitdaging aan om een set voor te bereiden met een tweetal musici van het Bach Festival. Deze unieke combinatie van rauwe techno en prachtige strijkers schept hoge verwachtingen.


Daarnaast treedt ook de Soul/Hiphop artiest Kay Slice (eerder frontman van de Dordtse hiphopformatie Brandwerk) op. Hij wordt bijgestaan door zijn solide liveband. In Brandstof treedt TWINS op, ze maken galmende dreampop die vergelijkbaar is met de Nederlandse bands Klangstof en Moss.

Lees ook

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...

Drie auto's botsen op A15

Weggebruikers op de A15 hebben dinsdagochtend te maken met vertraging. Op de weg bij Hardinxveld-Gie...

FC Dordrecht zakt weg na sterk begin tegen Jong AZ: 'We vragen veel van ze'

FC Dordrecht is 'gewoon' nog subtopper in de Keuken Kampioen Divisie, al verliepen afgelopen twee du...

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...