Dordrecht, Netherlands

De eerste zwemles in de Sportboulevard

Kinderen van groep 1 tot en met groep 3 konden vanochtend een uurtje zwemmen in het zwembad van de Sportboulevard. Daar maakten ze op een speelse manier kennis met het water.
Dennis Koorevaar | 20 oktober 2017 14:23 | Aangepast op 20 oktober 2017 14:23
Iedereen mocht zich aanmelden, maar het zwemmen van vanochtend was speciaal bedoeld voor kinderen die nog geen zwemles volgen. Onder begeleiding van een ouder konden ze door middel van verschillende oefeningen voorzichtig de eerste meters maken.

Het zwemmen werd door de gemeente en Dordt Sport georganiseerd, omdat zij het belangrijk vinden dat kinderen de kans krijgen om te leren zwemmen. Iedere vakantie is er een ochtend waar kinderen kunnen zwemmen. De eerstvolgende keer is in de kerstvakantie.

htts://

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...