gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Eikenhof adopteert gemeentegrond voor bijen

10b2047fec73c83d6866c70cde0624dc

De eigenaren van Bed & Breakfast de Eikenhof hebben een stuk gemeentegrond geadopteerd. Een tijdje terug hebben ze de grond vlak voor de inrit van het gebouw bezaaid voor de bijen, maar daarna duurde het niet lang voordat de gemeentegrasmaaier er overheen ging.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
‘''Omdat de bloemen zo mooi begonnen te bloeien, dachten we dat de jongen die hier langs komt het stukje vast zou overslaan, maar helaas was het in een minuutje van onze onoplettendheid alweer verdwenen'', laat eigenaresse Corrie de Kock weten.


Gelukkig kon er met de gemeente over gepraat worden en is donderdagochtend 5 juli Fokke Visser van het Buurtopzicht Dordrecht bij de Eikenhof langsgeweest.


''Het is jammer dat we dit niet eerder wisten. Het is zonde voor de bloemen en vooral de bijen, die nu zowat iedere dag in het nieuws zijn. We gaan het zeker op deze plek herstellen'', aldus Fokke.


Daarom is besloten dat de Eikenhof het stuk grond mag adopteren. Hier zal binnenkort een samenwerkingsovereenkomst van opgesteld worden. Wie nog meer een stuk gemeentegrond wil onderhouden, kan terecht op de website van de gemeente Dordrecht.

Lees ook

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

politieinstagrammolenlanden

Rijbewijs afgepakt na drugstest, dan zien agenten de man weer rijden

Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.