Dordrecht, Netherlands

De Holland krijgt echte tuin

De tuin van het Onderwijsmuseum ziet er jaren niet uit en moet nodig worden opgeknapt. Volgens het museum gaat dat deze winter eindelijk gebeuren.
Dennis Koorevaar | 10 oktober 2017 14:14 | Aangepast op 10 oktober 2017 14:14
Er waren al eerder verschillende plannen voor het opknappen van de tuin. Maar die waren te duur. "Het maken van een nieuw en goedkoper plan kostte tijd", zegt het Onderwijsmuseum. Volgens hem wordt het een bloementuin waarin er het hele jaar door bloeiende planten en bomen zijn.

De tuin is een lichtplan aan het testen dat moet zorgen voor een sprookjesachtige sfeer. In het gebouw zelf blijft de kroonluchter branden.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...