Dordrecht, Netherlands

De Jong populairst in Dordrecht

Heet je De Jong dan ben je niet de enige. Het is namelijk de meest voorkomende achternaam in Dordrecht. Althans volgens telefoonboek.nl Die website onderzocht de meest voorkomende achternamen die voorkomen in het bestand van het digitale telefoonboek.
Peter Tromp | 17 januari 2017 11:07 | Aangepast op 17 januari 2017 11:07
 In de bestanden van de website staan 118 Dordtenaren die De Jong heten. Visser staat op de tweede plek met 94 vermeldingen. Van den Berg of Van de Berg komt 64 keer voor.

De top drie voor heel Zuid-Holland ziet er iets anders uit. Naast De Jong scoren Jansen en De Vries hoog. De lijst is gebaseerd op de bestanden van tien steden.

De afgelopen tijd zijn ook de meest voorkomende namen in andere provincies onderzocht.

Niet iedereen komt voor in de bestanden van de website. Je kan je telefoonnummer ook niet laten vermelden. De lijstjes zijn dus alleen maar een indicatie van de populariteit van bepaalde namen.

Lees ook

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...