Dordrecht, Netherlands

De Lachende Gans is gestopt

Restaurant De Lachende Gans op de hoek van Spuiweg en Singel heeft faillissement aangevraagd. Het restaurant is al een paar weken dicht.
Peter Tromp | 12 januari 2018 14:54 | Aangepast op 12 januari 2018 14:54
Oorzaak van het faillissement zou liggen in een conflict met de huurbaas over achterstallig onderhoud. Gesprekken om het pand over te nemen, liepen op niets uit. De Lachende Gans zou rechtszaken hebben lopen tegen de eigenaar van het pand.

Personeel en leveranciers zouden zijn betaald.

Het bijbehorende cateringbedrijf Loffelijk is nog in bedrijf. Er zou gebruik gemaakt kunnen worden van faciliteiten van bevriende horeca-ondernemers.

In het restaurant werken vier mensen in vaste dienst. Daarnaast werkt er ook een aantal oproepkrachten, waaronder studenten.

Foto: @2018 Google

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...