Dordrecht, Netherlands

De Lachende Gans is gestopt

Restaurant De Lachende Gans op de hoek van Spuiweg en Singel heeft faillissement aangevraagd. Het restaurant is al een paar weken dicht.
Peter Tromp | 12 januari 2018 14:54 | Aangepast op 12 januari 2018 14:54
Oorzaak van het faillissement zou liggen in een conflict met de huurbaas over achterstallig onderhoud. Gesprekken om het pand over te nemen, liepen op niets uit. De Lachende Gans zou rechtszaken hebben lopen tegen de eigenaar van het pand.

Personeel en leveranciers zouden zijn betaald.

Het bijbehorende cateringbedrijf Loffelijk is nog in bedrijf. Er zou gebruik gemaakt kunnen worden van faciliteiten van bevriende horeca-ondernemers.

In het restaurant werken vier mensen in vaste dienst. Daarnaast werkt er ook een aantal oproepkrachten, waaronder studenten.

Foto: @2018 Google

Lees ook

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...