gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De langste eettafel van Nederland

De Prinsemarij schuift ook dit jaar weer aan bij de langste eettafel van Nederland.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op woensdag 30 september, in de Week van de Eenzaamheid, organiseert de Coalitie Erbij het landelijke evenement, waarbij eettafels virtueel met elkaar worden verbonden. Daarmee ontstaat een eettafel van kilometers lang. Elke gast telt voor een halve meter. Door met elkaar te eten kunnen mensen in deze week het isolement doorbreken.

De Prinsemarij presenteert een proeverij uit eigen keuken. De avond begint om 17.00 uur en duurt tot 20.00 uur. Aanmelding in het restaurant va de Prinsemarij is noodzakelijk en kan tot 18 september.

Lees ook

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

pw20260801_WAL5363

FC Dordrecht klaar voor competitiestart: 'Play-offs zeker haalbaar’

Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.