Dordrecht, Netherlands

De medailles zijn binnen

Snoep, snoep en nog meer snoep. De laatste avond van de Avondvierdaagse zit er weer op. Naast de verdiende medaille, gingen veel kinderen met een flinke portie zoetigheid naar huis.
Petra Scheurwater | 9 juni 2017 23:05 | Aangepast op 9 juni 2017 23:05
De organisatie kijkt terug op een goed verlopen wandelvierdaagse. EHBO hoefde vooral na de wandelingen worden toegepast. Zo sprong een jongen donderdagavond over een slootje, waarbij hij zijn arm brak.

De laatste avond liepen de 5- en 10-kilometerlopers traditiegetrouw gezamenlijk door de binnenstad, waar ze door veel Dordtenaren werden toegejuicht. De route liep anders dan eerdere jaren om niet in de knel te komen met Live @Wantij.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...

Veel auto’s door rood op dit kruispunt, bewoners ergeren zich groen en geel

“Als het licht op rood staat, moet je stoppen”, zegt Piet Ritmeester. Maar als de Hardinxvelder naar...

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...